Beyaz gömleğin altına ne gider?


Ne giyilir?


Beyaz gömlek,kombin

Beyaz gömlek nasıl kombine edilir?


Asaletin simgesi beyaz... İster bayan olsun ister erkek herkesin vazgeçilmezidir beyaz gömlekler.

Beyaz gömlek ne gider, ne gitmez?
Aslında bu konuyu açmak bile yersiz. Maksat ilk konuya asaletin temel rengi olan beyazla başlamak. Çünkü yeryüzünde en "pejmurde" diyebileceğimiz insana bile sorulduğunda vereceği cevap üç aşağı beş yukarı bellidir:

"Tabi ki hemen hemen her renkle ve giysiyle kombine edilir"

☑ GİDER:

Doğrudur, bir çok renk ve giysiyle gider. Ama ilk başta şunu unutmayalım ki, ister spor beyaz gömlek olsun, ister klasik; bir beyaz gömleğin altına giyilen siyah pantolonun yerini hiç biri onun kadar tutmaz. Evet siyah pantolonun dışında, gri, lacivert, mavi, füme, bordo renk pantolonlarla da iyi bir kombin oluşturabilirsiniz. ❎ GİTMEZ:

Beyaz gömlek her ne kadar bütün renklerle kombine ediliyor olsa da, ekru ve beyaz renkli pantolonların üzerinde hoş durmadığı kanısındayım. Ekru renkli pantolanların üzerinde beyaz gömlek bayanlarda hoş dursa da erkeklerde biraz efemine bir görüntü oluşturabiliyor. Keza beyaz üstüne beyaz da abartalı bir kombin olduğunundan gitmeyeceğini düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.