Bordo renkli pantolona ne gider?


Bordo pantolon kombin
Bordo pantolonla kombin

Bordo pantolonu nasıl kombin edebiliriz?


 Büyük ihtimal bordo rengin hemen hemen hepimizde oluşturduğu ortak çağrışım, sonbahar ve birazcık da matem havası... Hani, kırmızı gibi canlı bir rengin adeta yaşlanırcasına yavaş yavaş siyaha doğru kayması gibi... Ara bir renk. Tamam, niyetim içinizi karatmak olmadığına göre konumuza geçelim. Türk erkeklerinin diğer renklere göre nispeten daha az tercih ettiği bir renktir bordo renkli pantolonlar. Bunun sebebi, kombinin zor olmasıyla birlikte kırmızadan çalan bir renk olması kuvvetle muhtemeldir.☑ GİDER:


Evet, bordo renkli bir pantolonun kombini zordur. Koyu havasını tolere edebilmek için açık renklerle kombin etmemizde fayda var. Buna en ideal ren beyazdır. Beyaz bir gömlek, tişört, kazak, hırka vs. güzel gider ve hoş bir kombin oluşturur. ❎ GİTMEZ:

Bordo renkli bir pantolonu ısrarla siyah ve koyu mavi renklerle kombin etmeye çalışanlar olsa da, siz siz olun bu renk giysilerle kombin etmeyiniz. Koyu rengi koyu renkle bir araya getirmek-istisnai durumlarda iyi olsa-da uyum açısından hoş olmaz. Çünkü iç karartıcı, soğuk ve hüzün verici bir tablo oluşturur ki sosyal çevre içerisinde negatif bir enerji yayabilir.


İyi kombinler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder