Dar kesim mavi renk kotun üstüne ne gider?


Ne giyilir?
dar-kesim-mavi-kot-kombin-erkek

Mavi kot pantolona ne gider? Kombin ipucu...


Mavi renk her erkeğin rengi desek, boş bir laf etmemiş oluruz sanırım.

Hele de bu bir kot pantolonsa nam-ı diğer adıyla blue jeans, bir başkadır. "Default" renktir ama vazgeçilmezdir.

Pekiyi;

Vücut yapısı uygun olan erkeklerin gözdesi olan dar kesim kot pantolonlar içinde en çok tutulan mavi renk ve dar kesim olan bir kotun üstüne en iyi ne gider?☑ GİDER:


   Mavi renkli, dar kesim bir (skinny jean) ile kombin edilebilecek en uygun renk tabi ki öncelikli beyaz renktir. Beyaz bir tişört veya beyaz bir gömlek (bkz: spor beyaz gömlek modelleri) çok şık duracaktır.
 Yalnız, önemli bir nokta burada, giyeceğiniz  tişörtün birazcık salaş olması dar kesim kot pantolon üzerinde daha güzel görünmesine neden olacaktır.

 Tabi ki kışın bu rengin türevlerinde beyaz bir kazakla da kombin edebilirsiniz. Bunlara ilaveten, mavi renk kot pantolonunuzu, siyah ve sarı renk üst giysileriyle de kombin edebilirsiniz. Tercihen koyu sarı giysi de giyebilir.


Mavi renk kot üzerine ne giyilir
Dar kesim mavi renk kot kombini-Beyaz üst giysi

❎ GİTMEZ:

Mavi renk bir blue jeans üzerine yeşil (haki koyu yeşil) turuncu renk ve lila rengi (leylak rengi) bir üst giysisi, koyu mavi hele hele de turkuaz mavisi uygun düşmez. Evet bilhassa turkuaz mavisi giymemenizi öneriyorum.İyi kombinler!

Yazan: Melih
(Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.