Gri renk kot pantolonun üzerine ne gider?


Ne giyilir?
Gri-renk-pantolon-kombini-bayan-erkek

Gri renk bir kot pantolonu nasıl kombin edebilirim?

(Bayan ve Erkek)

Gri renk... Sadelik içinde zarafeti barındıran bir renk.

İddiasız ve mütevazi bir renk gibi dursa da, iyi bir kombinle kendisini ön plana çıkaran zarif bir renktir.

Sözü daha fazla yormadan gri renk pantolonu nasıl kombin edebileceğimize geçelim.☑ GİDER:

Bu zarif renkle yapacağınız iki güzel renk kombini, siyah ve kırmızı; dolayısıyla gri pantolonun üzerine giyebileceğiniz renkler. Doğrusu ikisi de benim için at başı giden bir renk gri renkle uyum noktasında. Gri bir kot pantolon üzerine siyah veya kırmızı bir renk gömlek, tişört veya kazak çok güzel gidecektir.

Alternatif olarak sarı, beyaz ve mavi  renkli üst giysileri de söylemeden edemeyeceğim. Bu gri renk uyum noktasında o derece cömert ki yeşil, hatta açık mavi bir renge bile kapısı açıktır diyebiliriz. Ama benim favorim ilk dört renk dersem doğru olacak.

Tabi siz bu renkler arasından gri renkli pantolonunuzu zevkinize ve ten renginize en uygun olanını tercih edip kombin yapabilirsiniz.

Mesala siyah bir üst giysisisi esmerleri daha fazla kapatacağı için kombininizi sizlere sunduğumuz diğer alternatif renkteki üst giysileriyle gerçekleştirebilirsiniz. ❎ GİTMEZ:

Gelilelim, "olmaz"lara...

Doğrusu  bu derece uyumlu bir renk için olmazımız pek az. Mesela bir mürdüm veya bordo renk üst giysiler;  gri renk bir pantolonla uyum sağlamaz. Bu iki rengi bir araya getirmekten kaçının.


İyi kombinler...

(Melih)
Kombin Uzmanı

1 yorum:

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.