Kahverengi pantolonla ne gider?

Kahverengi pantolon kombiniKahverengi pantolonu nasıl kombin edebiliriz?


   
Kahverengi, adı üzerinde kahveyi hatırlatan, toprağı hatırlatan , Fındığı hatırlatan, doğada en çok göze çarpan renklerdendir. Koyu tonları ağır bir renktir, o yüzndendir ki kimi insana kahverengi bir giysi "itici" ve "soğuk" gelebilir. Tabi ki bütün renk ve kıyafetlerde olduğu bunda da yapılabilecek iyi bir renk kombini ortaya bambaşka bir güzellik çıkarabilir.☑ GİDER:

Elinizde fit kesim bir kahverengi pantolonunuz varsa bunu beyaz bir gömlekle hoş bir kombine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca her ne kadar biraz ciddi bir hava katsa da kahverengi bir pantolonun üzerine siyah bir gömlek, tişört veya kazak iyi gidecektir. O "ciddi" havayı siyah gömlek değil de siyah tişört giyerek biraz kırabilirsiniz.❎ GİTMEZ:

Vitrinlerde bazen kahverengi pantolonla yeşil bir üst giysisinin kombin edilmeye çalışıldığını görüyoruz. Bu doğru bir kombin değil, kahverengiyle yeşil bir birini destekleyen renkler değildir. Yine kahverengi üzerine mavi ve kırmızı renk giysiler giymekten de kaçınınız. Bu renkler karışımında meydana kahverengiyi çıkaran renklerdir ama her biri tek başına kahverengiyle uyuşmazlar.


Güzel giysiler, iyi kombinler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder