Mavi renkli bir blazer ceketin içine ne gider?


Ne giyilir?

Mavi renk blazer ceket kombiniMavi blazer ceketi nasıl kombin edebiliriz?Sanırım erkeklerin en harika giyeceklerinden biri de blazer cekettir, belki de ilk sıradaki.

Bedene göre uygun olarak seçildiği vakit (diğer türlüsü facia olur) hemen hemen bütün erkekleri olduğunda daha fit ve ve enerjik gösteren blazer ceketler, mavi renkle bir başka güzel...

Hem resmi giyimlerde, hem özel davetler de hem de günlük giyimlerde giyilebilen blazer ceketleri bakalım nasıl kombin edebeliriz.
☑ GİDER:

Mavi renkteki büyüleyicilik ve özgürlük havasının erkeklerdeki özgürlük tutkusuyla birleştiğinden midir nedir, mavi renkli bir blazer ceket erkekler tarafında rağbet gören bir giysi.

Bu hoş ceketin içine gidebilecek en güzel renk tabi ki beyazdır.
Beyaz bir gömlek veya kazak veya da tişörttür.
Beyaz renkli giysilere (gömlek, bisiklet yaka kazak ve tişört) alternatif olarak mat sarı ,  açık gri        ekru renginde  bir üst giysiyle de kombin edebilirsin. Ama civciv sarısı olmamak şartıyla... :)

Ama benim favorim beyaz... Eğer özel bir gün, davet veya buluşma içinse mavi blazer ceket tercihiniz, illaki beyaz derim.

Eğer daha "spor" bir buluşma ve davetse, blazer ceketinizin içine yine beyaz olmak koşuluyla hafif geniş yaka veya da bisiklet yaka bir tişört giyebilirsiniz.❎ GİTMEZ:

Beyaz renk kombininin dışında başka bir rengi pek tavsiye etmediğimiz mavi renkli blazer ceket içine bilhassa turuncu, turkuaz mavisi, yeşil ve bordo renkleri giymeyin. Bu renkler mavi ortaya kötü bir kontrast çıkarıyor.

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.