Mavi renkli bir blazer ceketin içine ne gider?

Mavi renk blazer ceket kombiniMavi blazer ceketi nasıl kombin edebiliriz?Sanırım erkeklerin en harika giyeceklerinden biri, blazer cekettir, belki de ilk sıradaki. Bedene göre uygun olarak seçildiği vakit (diğer türlüsü facia olur) hemen hemen bütün erkekleri olduğunda daha fit ve ve enerjik gösteren blazer ceketler, mavi renkle bir başka güzel...
☑ GİDER:

Mavi renkteki büyüleyici özgürlük havasının erkeklerdeki özgürlük tutkusuyla birleştiğinden midir, nedir, mavi renkli bir blazer ceket erkekler tarafında rağbet gören bir giysi. Bu hoş ceketin içine gidebilecek en güzel renk tabi ki beyazdır; beyaz bir gömlek veya kazak ve tişörttür. Beyaz dışında başka bir rengi pek tavsiye etmemekle birlikte alternatif olarak, mat, koyu sarı renkli bir giysiyle de kombin edebilirsin. Ama civciv sarısı olmamak şartıyla...❎ GİTMEZ:

Beyaz renk kombininin dışında başka bir rengi pek tavsiye etmediğimiz mavi renkli blazer ceket içine bilhassa turuncu, turkuaz mavisi, yeşil ve bordo renkleri giymeyin. Bu renkler mavi ortaya kötü bir kontrast çıkarıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder