Sarı gömleğin altına ne gider? Neyle giyilir?


Ne giyilir?

Sarı gömlek kombin   Sarı renkli bir gömleği nasıl kombin ederiz? Altına ne giyebiliriz?Sarı renk bahar renklerinden...

 Neşenin, sevincin ve enerjinin rengi.
Doğal olarak kıyafetler giyene de üzerinde bu havayı katıyor. Tabi halk arasında "ciyak" veya "fosforlu sarı" olarak nitelenen sarılar hariç.

O renkler doğallıktan uzaktır ve başka eşyalarda ve spor amaçlı giysilerde "hoş" dursa da günlük giyimde pek uygun değildir.

Gelelim bu güzel bahar rengi olan sarı renkli gömleğimiz hangi renk pantolonlarla kombin edebiliriz konusuna.

Sarı renk gömlek altına ne giyilir? Ne gide? Ne gitmez?


☑ GİDER:

Sarı renk gömleğin altına ne gitmez ki.

İster ekoselli sarı gömlek olsun, isterse de düz sarı; sarı renkli bir gömleğimizi çok rahat bir şekilde kombin edebiliriz.

 Fakat her kombin aynı zerafet ve çekiciliğe sahip değildir, aralarında fark vardır. Biz de size sarı tişörtle en iyi gidebilecek renk uyumlarını söyleyeceğiz. İlk favori rengimiz: Beyaz... Beyaz renkli bir pantolon spor kesim bir sarı gömleğin altına şahane gider.
İkinci favori rengimiz de siyah... Bilhassa beyaz pantolon giymekten çekinen veya sevmeyen erkekler için de ideal. Siyah bir pantolon ve sarı gömlek, son derece göz doldurucu ve uyumlu bir kombin olur.

Bu favori kombinlerin yanında alternatif olarak lacivert, gri ve füme renk pantolonlar da çok iyi gider, uyum sağlar. Bu renklerle de hoş bir kombin elde edebilirsiniz.❎ GİTMEZ:

Kombin noktasında uyumlu ve son derece cömert bir renk olmasına karşın, sarı renkli bir gömlek altında turkuaz mavisi bir pantolon güzel gitmez. Ayrıca, yeşil, turkuaz mavisi ve kahverengi pantolonları tavsiye etmiyoruz.

Melih
İyi kombinler...
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.