Siyah Blazer ceketin içine ne gider?


Ne giyilir?

Siyah blazer ceket kombin    Siyah blazer ceket kombini:


Siyah renk gizemin ve asilliğin simgesi...

Siyah renkler her ne kadar giyene bir ağırlık katsa da Blazer ceketler bu ağırlığı sportif görüntüsüyle tolere ediyor.

Sanırım o yüzden de gençler ve kendini genç hissedenler artık klasik ceketlere nazaran daha çok Blazer Ceketleri tercih ediyor.

Gelelim, siyah, spor bir blazer ceket içine ne gider, ne gitmez?


☑ GİDER

Siyah bir blazer ceketi salaş bir tişörtle kombin edebilirsiniz.

Hangi renklerle?

İçine giyeceğiniz tişörtleri renk olarak, mavi (özellikle petrol mavisi) beyaz ve kırmızı olmasına dikkat edin. Bu renklerdeki tişörtlere sevmiyorsanız veya da alternatif bir renk arıyorsanız yeşili renkli bir tişörtle de kombin edebilirsiniz. Ama burada yeşilin koyu haki tonunda olmamasına dikkat edin.

Sarı rengin siyahla güzel bir uyumu olsa da blazer içinde civciv sarısına  kaçan tonu uyumsuz duruyor. Sarı rengi dikkatli giymenizi öneririm.

(İşin esası bütün giyim kombinlerinizde renkler arası sert geçiş yapan kontrastlardan uzak durmalısınız.)

  Aynı zamanda yukarıda adı geçen renklere sahip  slim fit kesim kazaklarla da iyi gider. Tabi, burada kazakların bol ve kalın örgülü olmamasına dikkat edin. Zira paspal bir görüntü zuhur eder. İlaveten kazak kollarının ceketin bileklerinden dışarıya çıkmaması gerektiğini söylemeye  gerek yok sanırım.

 ❎ GİTMEZ:

Blazer içine gömlek olur mu? Cepsiz spor gömleklerden olması şartıyla, tabi ki olur, olmasına  ama yukarıda adı geçen renkteki tişörtler ve kazaklar kadar gözde durmaz. Bu yönde benim önerim "olmaz" şeklinde.

 ❎ KESİNLİKLE GİTMEZ:

Blazer ceketinizin içine asla salaş, bol kesim kazak giymeyin.

Buradaki ceket kombinleriyle de ilgileniyor olabilirsiniz ↷:


İyi kombinler.

Giyim ve Kombin Uzmanı)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.