Siyah gömleğin altına ne gider?


Ne giyilir?

Siyah gömlek kombin

Siyah gömleği nasıl kombin edebiliriz?


Siyahın gizemliliği... Çekiciliği ve ciddiyeti. 

Bunlar siyaha özgü kavramlardır, kolay kolay başka renk bir araya toplayamaz. Bu yüzden kimine göre siyah ya çok sevilen ya da hiç tercih edilmeyen bir renk, ortası yok gibi, keskin bir sınırı var.

O yüzden siyah giysi, dolayısıyla siyah bir gömlek her hangi bir giyimden ibaret değil çoğu zaman başlıbaşına bir tarz ve duruş ifadesidir. Bu hem bayan giyiminde hem de erkek giyimi için de geçerlidir.

Sözü daha fazla uzatmadan gelgelim, şöyle insanın üzerinde ıpıl ıpıl duran bir siyah gömlekle nasıl bir kombin yapabiliriz.


☑ GİDER:

İster klasik olsun ister spor, siyah gömlek ekru renkli bir pantolonun üzerine çok güzel gider. Tabi fazla açık renkte olmaması kaydıyla. Alternatif olarak, açık kahverengi, fildişi ve kırık beyaz pantolonlar üzerine kombin yapabilirsiniz. ❎ GİTMEZ:

Siyah pantolon üstüne siyah gömlek hala ve zaman zaman tercih edilebilen bir kombin olsa da şahsen ben pek tavsiye etmiyorum. Hele bir de esmer tenliyseniz, kaçının diyorum. Çünkü siyah üstüne siyah bir kombin sizi aşırı derece ciddi gösterecek ve kimi ortamlarda antipati uyandırmanıza sebep olacaktır.

 Güzel giysiler ve iyi kombinler dilerim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.