Siyah pantolonun üzerine ne gider? Ne giyilir?


Ne giyilir?
Siyah-pantolon-kombini

Siyah bir kot pantolunu nasıl kombin edebiliriz?Siyah renk üst giyimlerde, "yakışanı var, yakışmayanı var" denen bir renk.

Gerçekten de öyle...  Siyah renk koyu tenli insanlarda, üst giyimde, yani gömlek, kazak, tişört vs. gibi giysilerde hoş durmayan, boğan bir renk... 

Ama, doğrusu bunu pantolonlar için söyleyemeyiz. Siyah bir jeans /kot pantolon istisnasız herkese yakışır.

En güzel taraflarından biriyse siyah bir pantolon kilolu olanları zayıf ve fit; kısa boylu olanları da uzun gösterir. Harika!.

Gel gelelim, kombinimize... Siyah bir pantolon üzerine ne gider ne gitmez?☑ GİDER:

Cömert bir renktir siyah... Uyum sağlamayamayacağı renk yok gibidir.

Aslında, "siyah bir pantolonun üzerine ne bulursanız giyin hepsi gider" şeklinde özetleyebilirdim bu konuyu ama öyle yapmayacağım.
İçlerinde uyum sağlayan en favori renklere değineceğim kısaca.

Siyah bir kot pantolonun üzerine, beyaz, sarı (koyu yani mat sarı, civciv sarısı değil.).

Bunun yanında açık yeşil, açık kırmızı, koyu kırmızı, bordo ve mercan kırmızısı, gül kurusu rengi ve açık mavi  tişört, gömlek, kazak gibi üst giysiler güzel gider.

Bu renklerin yanında, kahverangi, turuncu, lila, mor ve eflatun renkler de kombin edilebilir.❎ GİTMEZ:

Kısaca hemen hemen bütün renklerle uyum konusunda cömert olan siyah renk, tek renk olarak giyildiği zaman, yerine göre hoş duruyor gibi olsa da siyah üstüne siyah giyimi pek tavsiye etmiyorum. Bunun yanında siyah üstüne füme renk bir giysi de şık durmaz.İyi kombinler.

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.