Trençkot nasıl giyilir, kimlere yakışır, kimler giyebilir?


Ne giyilir?

                  Trençkot giyimi ve kombin ipuçları... 

Trençkot kombin
Trençkot KombiniKış geldi, havanın en sert olduğu demlerdeyiz. Hepimiz yazlık ve sonbaharlıklarımızı bir kenara koyduk kışlık elbiselerimizi elimizin altına aldık.

 Soğuktan korunmak dediğimiz zaman ilk akla gelenler kalın giysilere sarılmak, uzun ve kaba pardesüler giymek akla gelse de artık erkekler de, "sıcak tutsun da ne olursa olsun" demiyor, soğuktan korunurken şıklığı da ihmal etmiyorlar.
Bu yüzden, şıklıktan ödün vermeden soğuktan koruyan giysiler ön planda.


Bunların başında da hem estetik  hem de soğuktan koruyan giysi olarak trençkotlar geliyor.  Erkekler için şıklık noktasında yüz yılın buluşu desek abartmayız her halde; bu yüzden o zarig ve estetik trençkotlardan giyin ve giyindirin. 

Kimler giyebilir?


Doğrusunu söylemek gerekirse şıklık noktasında, giysiden yana pek seçeneği olmayan erkekler için, kış aylarında giyebileceği (mümkünse yazın da giysinler, şaka tabi) en güzel seçenek olan trençkotları hemen hemen bütün erkekler, yaş grubu farketmeksizin giyebilir.Kimlere yakışır? Nasıl giymeli?

Trençkot kimlere gider
Trençkot nasıl giyilir

Şıklık unsuru trençkotlar, pardesü, kaban, parka gibi yayvan giysilere göre boydan kısa ve slim fit tarzda olduğu için uzun boylu erkeklerde hiç şüphesiz çok şık dururken, orta ve kısa boylu erkeklerde de ölçülerine göre giyindiğin de harika sonuçlar çıkacaktır ortaya. Kısa boylu erkekler, bilhassa trençkotun boy uzunluğuna ve vücudlarını saracak şekilde üzerlerine oturmasına dikkat etmeliler. Yoksa, boydan uzun ve içinde kaybolunan bir trençkot seçimi hüsranla sonuçlanabilir.

İsabetli giyimler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.