beyaz kot ceket neyle giyilir, ne gider?


Ne giyilir?
Beyaz kot ceket kombin

  Beyaz kot kombini: 

 Beyaz bir kot ceketi nasıl kombin edebiliriz?Bir ilkbahar-yaz havasının giysisidir kot ceketler/montlar. Tabi ki kış ayının hediye ettiği ılıman havalarda da giyilebilir. Özellikle ilkbahar-sonbahar mevsiminin giysisi dedim, çünkü bu kot ceketlerin içine triko kazaklar veya kalın giysiler giymek şık durmuyor. Daha çok tişört ve ince yapılı sivitler giyebiliyor.Gelelim, beyaz renkli bir kot ceketimizi nasıl kombin edebileceğimize. Beyaz renk bir kot cekete ne gider, ne gitmez?☑ GİDER:


Model üzerinde gördüğünüz kombin hoş olmakla birlikte (yani içine giyilebilecek gri bir tişört) beyaz kot bir ceketin içine ayrıca mat sarı, siyah, fıstık yeşili ve petrol mavisi(?) tişört ve sivitler güzel gider. Petrol mavisine neden soru işareti bıraktım: Bu kombin yazısını yazmadan önce sitemiz editörlerinden Alseyan'la (Aylin Candan) kısa bir tartışmamız olmuştu; Alseyan'a göre bu montun altına en iyi petrol mavisi gidiyordu. Fakat ben Alseyan gibi düşünmemiştim. Petrol mavisinin beyazla olan o muhteşem uyumuna rağmen üst giysilerin altında o kadar şık bir kombin oluşturmadıklarını düşünüyorum. Beyaz pantolon üzerinde petrol mavisinin harika durduğu bir gerçek, özellikle erkekler için.


 ❎ GİTMEZ:

Beyaz bir kot ceket olan üst giysisinde, beyaz içi beyaz kombinini tavsiye etmiyorum. Yani beyaz kot bir ceket içerisine beyaz bir tişört, doğrusunu söylemek gerekirse bir zamanların "Almancı" modasıydı ve erkeklerde iticiydi ve hala da öyle. Alseyan'ın da bu konuda benimle aynı düşündüğünü tahmin ediyorum:)


Siz de bu konudaki fikirlerinizi yorum bölümümüze bırakırsanız seviniriz.

Başka bir kombinde görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

Editör: Melih

Bu konu da ilginizi çekecektir:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.