Beyaz pantolona ne gider? Ne ile giyilir?


Ne giyilir?
Beyaz renk pantolon kombin

Beyaz pantolonu nasıl kombin ederiz? 

Beyaz pantolunun üzerine ne giyilir?


Beyaz renkli bir pantolon kombin noktasında harika bir kıyafettir... Öylesine uyumlu ve kombin noktasında öylesine cömert ve gardrobunuzla öylesine barışık bir kıyafet ki, "çekinmeyin, üzerine hangi renk  giyerseniz giyin", desek yeridir.

Amaa!.. Evet ama bir de bununla, en harika derecede uyum sağlayan illa ki söylememiz gereken kıyafetler var. O yüzden kombin önerimizi okumayı burada kesip gitmeyin lütfen!

Anlaştık o zaman!

Bakalım şimdi ne gider, ne gitmez!


☑ GİDER:

Beyaz pantolonla ne giderKıyafette dünyanın en barışçıl rengi olan beyaz, dediğimiz gibi bütün renklerle harika bir şekilde kombin olsa da bunların içinde ve özellikle erkekler için en iyi kombin rengi petrol mavisi bir tişört veya spor kesim bir gömlek... Ve illa ki  ve ilk önce petrol mavisi derim.
Zaten erkeklere çok yakışan mavi renk  bir de beyaz pantolonla kombin edildiği vakit ortaya çıkandan daha iyisi olamaz. Hemen peşine yine yeşil renk bir tişört veya yine yeşil renk bir gömlekle  de çok hoş bir kombin oluşturacaktır.

Ve son olarak sarı renk bir gömleği de deneyin dedikten sonra, siyah, mercan kırmızısı, turkuaz mavisi, gül kurusu renkleri de tevsiye ederim.


 ❎ GİTMEZ:

Bu denli gideri olan renge ait kıyafetin hakkında "gitmez"i söylemek oldukça güç. Bu yüzden o kadar uyum sağlayan rengin arasında en son tercih edebileceklerinizi söyleyelim. Erkekler için ciyak pembe ve toprak rengi kıyafet beyaz pantolon üzerine en son tercih olarak giymelerini tavsiye ederiz.

İyi kombinler...

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.