Ekoseli blazer ceketler nasıl giyilir, kimlere yakışır, kombin olarak ne gider?


Ne giyilir?

Ekoseli blazer ceketleri nasıl kombin edebiliriz? 

Giyirken dikkat etmememiz gereken püf noktalar...Ekoseli blazer ceket kombini
Mavi ağırlıklı ekoseli ceket


Ekoseli ceketler de hem sportik, genç, dinamik ve zarif biçimiyle hem de kombin noktasındaki kolaylığıyla erkeklerin vazgeçemeyeceği, vazgeçmemesi gereken bir şıklık unsuru.


Yeşil ekoseli ceket-slim fit
Hakim yeşil ekoseli ceket

   Düz renklere göre daha maskülen bir hava katan ekoseli ceketler, içine giyilen bir tişörtle veya bisiklet yaka bir kazakla daha rahat ortamlarda girmenize olanak sağlarken, bir gömlekle kombin edildiği vakit, toplantı, davet, düğün gibi ortamlara uygun bir ciddiyet havası katar. Bu sayede hem dinamik imajınızdan hem de hakim ciddiyetinizden ödün vermemiş olursunuz.


mavi ekoseli ceket kombini


Bu gördüğünüsz kombinde hangi erkek şık durmaz ki... Mavi ton üzerinde ince ve zarif kahverengi çizgilir... İçinde beyaz bir gömlek ve siyah pantolon... Hem resmî hem de rahat ortamlara uygun bir kombin.


Gri renk ekoseli ceket kombini
Hakim gri ekoseli ceket

Günlük giyimde ve arkadaş ortamların bu hakim gri ton seçenek olarak değerlendirlebilir. İçine giyeceğiniz, siyah, mat sarı ve bordo renk bir tişört de şık duracaktır.

Beyaz-siyah ekoseli ceket
Beyaz-siyah ekoseli ceket


Ekoseli blazer giyerken kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de orta ve kısa boyluların çizgileri kalın belirgin ceketleri giymekten kaçınmalı. Çünkü kalın ve belirgin çizgiler vücudu parçalı göstereceğinden dolayı kısa boyluları olduğundan daha kısa gösterecektir, örneğin bu cekette olduğu gibi. Bu yüzden ince çizgileri ve hatları olan ekoselli ceketleri tercih etmenizde fayda var.İyi kombinler...

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.