Haki renk pantolona ne gider neyle giyilir?


Ne giyilir?
Haki-renk-pantolon-kombin

Haki renk pantolon kombini:

    Biraz yeşil rengi biraz da toprak rengini karıştırdığımızda alın size işte haki renk... Bu renk tonunu zaman zaman "ne yeşile benziyor, ne toprağa" deyip itici bulanlar olduğu gibi, aksine son derece hoş ve etkileyici, kıyafet adına da gardrobundan eksik etmeyenler var. Bu arada bu rengin askere gitmiş erkekler açısından önemi çok büyük olsa gerek.. :) Uzun bir süre haki renk içerisinde kalmış olmaktan mütevellit bu renkle arasına mesafe koyanlar da yok değil. Neyse ki geçecek, hele de bir de size sunacağımız haki renk pantolon kombininden sonra... Öyleyse bakalım şimdi haki renk bir pantolona ne gider ne gitmez?
☑ GİDER:


Haki renk pantolonla ne giyilir?
Haki renk pantolon üzerine beyaz gömlek
  Haki renk bir pantolonun ister kot olsun ister kanvas... Renk tonu olarak ister yeşili daha ağırlıklı olsun isterse de toprak rengi, üzerine beyaz bir gömlek, tişört veya kazak çok güzel gider. Daha fit görünmek isteyenler de, hafiften yeşile çalan bir kot veya kanvasla siyah bir gömleği, tişörtü veya triko bir kazağı kombin edebilirler. Biliyorsunuz siyah, her zaman insanı olduğundan daha fit, uzun ve zayıf gösterir.


 ❎ GİTMEZ: 

 
Haki renk bir pantolonla turuncu bir üst giysiyi kombin etmeye çalışmak doğru değildir. Bunun yanında saks mavisi de haki renk tarafından tolere edilemeyen bir renktir; itici bir kontrast oluşturur. Kırmızı renk de daha çok yeşile kaçan hakilerde uyum sağlamaz, yalnız toprak rengine yakın tonlarda giyilebilir.

Siz de bu konudaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümüne
 bırakırsanız seviniriz. İyi kombinler.

Haki renk pantolonun üstüne ne gider

                                                       Haki renk pantolon kombin  Haki renk pantolona ne gider
Haki renk bir dar kesim kanvas üzerine siyah kombin

Buradaki pantolon kombinleriyle de ilgileniyor olabilirsiniz ↷:


Yazan: Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

2 yorum:

  1. hep buradan bakıyorum, teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Asıl biz teşekkür ederiz ilginiz için, iyi giyimler...

      Sil

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.