Kahverengi süet ceketin içine ne gider, nasıl kombin edilir?


Ne giyilir?

                      Kahverengi süet ceket nasıl giyilir, nasıl kombin edilir?

  İşte karşınızda sütlü kahve renginde süet deri bir ceket. Fit kesiminden, abartısız cep detayına kadar gerçekten bir erkeğin gardrobunda olması gereken üst giysilerden biri. Sokak giyiminde olmazsa olmazlardan. Hazır, kahve de bu aralar romantizm ögesi olarak modayken, kahve içimli özel romantik buluşmalara giderken bu ceketi giyerek gitmek de hoş bir ambiyans oluşturabilir, ne dersiniz? (Gerçekten bunu sizin de fikirlerinizi almak için soruyorum, evet ne dersiniz?) 
   İlavet şunu da söyleyelim ve peşine asıl konumuz olan "Ne gider? Ne gitmez?"e dönelim. Biliyorsunuz, süet narin bir deridir. Bu ceketi karlı yağmurlu günlerde giymekten kaçının. Ayrıca parfüm ve deodorant gibi kimyevi maddeleri bolca üzerine sıkmak da lokal renk değişikliğine ve yıpranmasına sebep oluyor. Evet, bu kadar. Şimdi hoop "ne gider?" köşemize geçiyoruz.☑  GİDER

Sütlü kahverengi ceketimize örnek modelde de görüldüğü gibi tabi ki de beyaz bir tişört, svit çok güzel gider. Bununla birlikte mutlaka siyah bir tişört veya svitiniz de vardır. Onunla da çok güzel bir kombin elde edebilirsiniz.


 ❎ GİTMEZ:

Bunun dışında hiç bir renk giysi gitmez! Şaka tabi. Ama bu ikisinin dışında da bu ceketimizle kombin edebileceğimiz seçeneğimiz çok az. Saks mavisi, petrol mavisi ve turkuaz mavisi, kısacası mavinin tonları pek gitmez. İçine giyilebilecek açık kırmızı bir renk kıyafete göz kırpsak da bordodan uzak durun. Açık yeşil de bir nebze uyum sağlayabilir ama koyu renkleri o kadar güzel durmaz.

İyi kombinler, modalar da eskir, kalbiniz eskimesin.Kahverengi süet ceket kombin

Kahverengi süet deri ceket nasıl giyilir

Kahverengi ceketin içine ne gider


Editör: Alseyan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.