Saks mavisi pantolon nasıl kombin edilir, kimlere gider?


Ne giyilir?

 
saks mavisi pantolon kombin
Saks mavisi pantolonun üstüne ne gider, nasıl giyilir ve kombin edilir?

Saks mavisi, mavi tonların en canlı ve neşeli rengi. Mistik bir derinliği de cabası. Gerçekten de saks mavisi, seyredene huzur veren ve giysi olarak giyene de güzellik ve cazibe katan bir renk. Genel anlamda erkek olsun kadın olsun, saks mavisi giysiler yakışan renklerdir.
Bilhassa beyaz ve açık tenlilerde ten rengiyle çok güzel kombine olabilen saks mavisi buğday tenlilerde de çok güzel durmaktadır. Aşırı koyu tenlilerde aynı şeyi söylemek güç. Çünkü fazla koyu ve esmer tenlilerde keskin bir kontrast oluşturacağından dolayı saks mavisinden biraz uzak durmalarında fayda var.

Bu kısa ve önemli açıklamadan sonra şimdi gelelim, saks mavisisi pantolona "ne gider?, ne gitmez?"e!

Sak mavisi pantolonla ne gider?




☑ GİDER:

  Saks mavisi, açık renklerle barışıktır. Bunların içinde de başı çeken renk beyazdır. Abartmadan söyleyebilirim ki saks mavisiyle beyazın bir araya gelerek ortaya koyduğu uyum neredeyse bütün kombin ve algoritmaların en başında gelir.
 Muhteşem!
Yalnız saks mavisi pantolonların diğer renkler kadar erkeklerde çok tutulmadığı bir gerçek. Tabi ki bunda erkekleri kopkoyu renkler içerisinde boğan üretici firmaların katkısı çok büyük. Belki pantolonlarda bir yere kadar bu durum anlaşılsa da üst giysilerde de fevkalade hakim olan o itici ve matemli koyu renklerin neden bol bol üretildiğine bir anlam veremiyor insan. Saks mavisi pantolonun kombinine dönecek olursak:

Üzerinde beyaz bir renk gömlek veya tişört muhteşem duracaktır. Bunun yanında civciv sarısı olmamak şartıyla sarı ve fümeye kaçmamak şartıyla da siyah bir giysi (en çok da gömlek) çok hoş duracaktır.

Saks mavisi pantolonun üzerine ne giyilir?

Saks mavisi erkek pantolonu neyle giyilir?

❎ GİTMEZ: 

Bir çok renkteki giysiyle barışık olan saks mavisi bir pantolonun üzerinde yukarıda da değindiğimiz gibi füme bir giysi iyi durmaz. Bunun yanında koyu yeşil, kahverengi ve bilhassa açık ton kırmızı renkli giysiler bu pantolanla iyi bir kombin oluşturmazlar.

Siz de fikirlerinizi aşağıdaki yorum alanında belirtirseniz seviniriz.

Başka bir kombinde görüşmek dileğiyle... Uyumla kalın.


Editör: Melih



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.