Yeşil renk blazer ceketin içine ne gider?


Ne giyilir?
Yeşil renk blazer ceketle ne gider?

  Yeşil renk blazer ceket kombini:

   Yeşil rengin gözleri dinlendirdiği bir gerçek; dolayısıyla gözden ruha akan pozitif bir enerjiyle ruhu da dinlendirdiği bir gerçek. Bu yazımızda sizlere yeşil bir blazer ceketi nasıl kombin edebileceğimizden, nelerin gidip gitmeyeceğinden bahsedeceğiz. Günlük giyim içerisinde kullanılan, biraz daha olgunca bir şıklığa önem verenlerin tercih ettiği blazer ceketlerin içerisinde yeşil renk, bir siyah ve mavi blazerlar  kadar tutulmasa da iyi bir kombinle çok şık ve dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan haydi geçelim, "ne gider?", "ne gitmez?" köşemize...
(Bu arada yorum bölümüne sizler de görüşlerinizi lutfedersiniz, seviniriz.)Yeşil blazer ceket kombin
☑ GİDER:

Harika!.. Bakar mısınız alttaki fotoya, şu yeşille beyazın mükemmel uyumuna. Adeta bir birlerini büyülüyorlar, bir araya gelince. (Tabi ki her kıyafette değil, bunu unutmayın lütfen.) Yani, birinci favori rengimiz neymiş, tabi ki beyaz...  Beyaz bir gömlek, beyaz bir tişört, beyaz bir svit veya ince örgülü beyaz bir triko... Sadece beyaz giysiler mi giyeceğiz? Tabi ki hayır:
İkinci favori rengimiz de, beyazın tam zıddı olan siyah... Öyle demeyin, siyah bir kıyafetle de zarif bir kombin oluşturabilirsiniz. Biraz daha ciddi bir duruş için yeşil blazer ve siyah kıyafet kombini idealdir.
Yeşil renk blazer ceketle ne giyilir, kombin

Yeşil blazer ceketin içine ne giyilir


 ❎ GİTMEZ:

Lütfen ama lütfen!.. Yeşil renk bir blazer ceketiniz içine turuncu bir kıyafet giymeyin. Gül kurusu ve pembe tonlarını da mümkün olduğunca yeşil blazer içine giymemeye çalışın.

İyi kombinler...
(Yorum bölümüne siz de fikrinizi belirtirseniz, seviniriz)

Editör: Melih


İlgili konular:

Gri renk blazer ceketin içine ne gider?
Ekoseli blazer ceketler nasıl giyilir, kimlere yakışır, kombin olarak ne gider?
Mavi renkli bir blazer ceketin içine ne gider?
Siyah Blazer ceketin içine ne gider?
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.