Bej renk pantolon üzerine ne giyilir? | Bej pantolon kombinleri


Ne giyilir?

Bej renk pantolon kombini bayan-erkek

Bej renk pantolon kombini... Bej renk pantolona ne gider? (Bayan ve erkek)

  Bej renk daha ziyade bayan giyiminde öne çıkmakla birlikte kombin noktasında son derece uyumlu ve barışçıl bir renk. Diğer bir özelliği ise neredeyse her mevsimde giyilebilen ve tutulan bir renk. Sıcaklığı, huzur ve neşe vericiliği, pozitif enerji dağıtıcılığıyla öne çıkan bej renk ev dekorasyon ve duvar renklerinde de kadınların tercihi olmakla birlikte giyimde de vazgeçilmez.

  Tabi biz, giyimde daha ziyade kadınlar tarafından tercih ediliyor desek de pantolon giyiminde, tercihini ve zevkini bu yönde kullanan erkekler de az değil. O erkeklerin gerçekten birer zevk sahibi insanlar olduklarını söylemeden edemeyeceğiz. Evet bej rengi zevk ve estetik rengidir.

Peki, hem bayan hem de erkek giyiminde bej renkli bir pantolonun üzerine ne giyilir?  Ne gider?


☑ GİDER

   Bej renk pantolon kombinlerinde , her mevsimin rengi olan bu estetik renge en başta siyah ve beyaz renkler çok güzel gider. Dolayısıyla siyah veya beyaz renkli tişört, kazak ve gömleklerle giyebilirsiniz.

     Bunun yanında turuncu, yeşil, mavi ve  kırmızı renklerle çok güzel kombinler çıkarabilirsiniz. Hatta koyu kahverengi bir üst giysiyle de gayet güzel bir şekilde kombin edebilirsiniz.Bej renk pantolon bayan kombinibej renk erkek pantolon kombini


Bej renk bayan kombiniBej renk bayan giyim kombini❎ GİTMEZ

Dediğimiz gibi, uyum noktasında son derece barışçıl olan bej renge gri ve sarı rengi kombin olarak tavsiye etmiyoruz.

(Değerli yorumlarınızı bekleriz)

İyi kombinler...


Yazan: Alseyan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.