Erkek deri ceket kombini | Kahverengi deri ceket altına ne giyilir?


Ne giyilir?
kahverengi deri ceket kombin

Kahverengi deri montun altına ne renk pantolon giyilir?

  
  Kahverengi deri ceketler,  veya diğer bir ifadeyle deri montlar, siyah deri ceketlerden sonra en çok tercih edilen, erkeklerin gözde kıyafetlerinden. Bu renkte bir ceketiniz varsa doğrusu şık giyinmeyi biliyorsunuz. Aynı zamanda hangi yaşta olursa olsun atletik ve etkileyici görünme yolunu yordamını da biliyorsunuz demektir. 

E tabi ki, bu derece iyi giyinmesini bilenler deri ceketi nasıl ve ne renk bir pantolonla kombin edeceğini bilmez mi hiç?

Elbette bilir? Bizimkisi sadece bir fikir.  Yeni fikirleri ve deneyimleri harekete geçirecek, farklı bakış açısı sunmaya çalışmak.

  Kahverengi deri ceketin altına ne tür ve ne renk pantolonlar giyebileceğimize geçmeden önce, dilerseniz şuradaki yazıya da bir göz atabilirsiniz: "Kahverengi montun içine ne giyilir?"

Kombinimize, geçiyoruz: "Ne gider, ne gitmez?"☑ GİDER

   Evvela, başın başında şunu söyleyelim ki hangi renk  olursa olsun bir deri ceketin altına her zaman ilk tercihiniz kot pantolon olmalı. Kot pantolon iyi gider.

  Biliyorum, düşük bir ihtimal ama, ben varsayarak söyleyeyim; eğer kot pantolon-jean giymeyi sevmiyorsanız, kanvas türünde bir pantolonla da giyebilirsiniz. Yalnız, kumaş pantolon görünümünden uzak slim fit olması koşuluyla. Ama şunu da belirteyim ki kanvas pantolon, deri ceket, kot pantolon ikilisinin uyumunu yakalayamaz.

Renk hususuna gelince... 

Kahverengi deri ceketin altına önereceğimi ilk ve en uyumlu renk siyah bir kot pantolondur. Düz, füme veya taşlanmış, siyah tonlarında kot pantolonla çok güzel kombin edebilirsiniz. Ne kadar siyah olursa o kadar iyi. 

Alternatif olarak, kış aylarından ziyade daha çok ilkbahar  ve sonbahar mevsimlerine özgü olarak bej renk ve kırık beyaz kot pantolonları kombin olarak deneyebilirsiniz.


❎ GİTMEZ

Ne gitmez? Bunu da kestirmeden direk söyleyelim: 

Bir deri ceketin altına tabi ki kumaş pantolon gitmez. Günümüzde azınlık bir grup da olsa (niye giyerler böyle, ne diye giyerler bilinmez) özellikle 80'lı ve 90'lı yıllarda daha çok taşrada ve taşradan göç edenlerde yaygın bir giyim tarzıydı, kumaş deri mont altına kumaş pantolon... 

Bunun yanında keten pantolon da uyum noktasında iyi bir tercih değil.

Hangi renklerin giymeyeceğine gelince:

Şimdi söyleyeceğim, kombin noktasında, alışılmışın dışında biraz radikal bir çıkış olacak;

Evet, alışılmış ama benim asla bir türlü uyum noktasında son derece uzak bulduğum  bir kombin: Kahverengi deri ceket ve mavi kot pantolon... Bu iki rengin, özellikle bu kıyafetlerle iyi bir ikili olduğunu söylemek güç. 

(Karşı fikirlerinizi yorum bölümünde belirtebilirsiniz)

Diğer "gitmeyen renkler"e gelince: Fıstık yeşili pantolon (asla), Turkuaz mavisi ve kırmızı.

Buradaki mont kombinleriyle de ilgileniyor olabilirsiniz ↷:
🔎 Beyaz kot ceketin içine ne giyilir?
🔎 Mavi kot ceketin içine ne giyilir? 
🔎 Kahverengi süet ceketin içine ne giyilir? 

İyi kombinler...

Melih
(Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.