Erkek lacivert gömlek altına ne giyilir?


Ne giyilir?
lacivert gömlek erkek kombini

Erkek lacivert renk gömlek kombini: Lacivert renk gömlek altına ne gider?


  Lacivert renk, giyim ve kombin noktasında çoğunlukla erkeklerin en çok tercihi ettiği renk diyebiliriz. Bir bakıma haksız da değiller hani. Öyle bir renk olacak ki, neredeyse renklerdeki bütün eril karizmayı bünyesinde toplayacak. İşte bu renge lacivert renk denir. Günlük yaşamdan, iş hayatına; sanat dünyasından politika dünyasına kadar bir çok meslek ve tarz gruplarındaki insanların lacivert giysileri tercih etmesi boşuna değil.
 Taşıdığı karizma ve vakarlı tondan dolayı daha çok takım elbiseyle özdeşleşen Lacivert renk parça giyimlerde, kot, tişört, gömlek gibi spor giysilerde de tercih edilen bir renk.
Bu kombin konumuzda da lacivert gömleği ele alacağız.


lacivert renk erkek gömlekerkek lacivert gömlek beyaz kombin☑ GİDER


    Her ne kadar, lacivert renk bir gömlekle siyah renk bir pantolonu kombinlemek bu aralar moda olsa da, ben pek tasvip etmiyorum açıkçası. Çünkü kapalı bir renkten ton farkıyla başka bir kapalı renge geçiş her ne kadar ciddiyet ve otoriteyi elde tutuyor gibi görünse de negatif bir enerji yaymaktadır. Giyenin üzerinde de "solgunluk" ifadesi bırakmaktadır. Eğer klasik şekilde giyilecekse zaten, yekpare lacivert bir takım elbise veya yine yekpare siyah takım elbise olması daha uygun.
Lacivet renk bir gömleğin altına (özellikle spor lacivert gömlek), buradaki beyaz bir kotveya beyaz kanvas pantolon iyi gider.

   Gerçekten de lacivert gömlekle beyaz pantolonun kombini muazzam. Beyaz pantolonun da son zamanlarda  erkekler dünyasında trend olması, başta lacivert olmak üzere bu tondaki gömlek satışlarının da giderek artacağı muhakkak.

Bunun yanında kahverengi, bej ve ekru renkli pantolonlarla da kombin edebilirsiniz. Kot, kanvas, keten ve kumaş pantolon olması farketmez. Yalnız, spor giysilerde alt giyimlerin daha açık tonda olmaları tavsiye edilir.

lacivert gömlekler erkeklacivert gömlekle ne giyilir


❎ GİTMEZ


Lacivert renk bir gömleğin altına erkek giyiminde, kırmızı bir pantolon şık durmaz. Sarı renk de laicvert renkle son derece uyumlu olsa da yine erkek giyiminde pek tercih edilmemesi gereken bir kombin. Yalnız yukarıda da değindiğim gibi sarı tonlarındaki, ekru ve bej renk pantolonlarla kombin edebilirsiniz.

İlaveten, yeşil, turuncu ve turkuaz mavisiyle uyum sağlamaz.

Son olarak, lacivert bir üst giysisi çok koyu tenlilerde tercih edilmemesi önerilir.Büyük ihtimal bunlarla da ilgileniyorsunuz :


Yazar: Melih
(kombin uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.