Sarı renk kazak altına ne giyilir? | Bayan ve Erkek


Ne giyilir?
sarı renk kazakla ne giyilir

 SARI RENK KAZAK KOMBİNİ: KADIN VE ERKEK

           
   Sarı rengin uyum / kombin noktasındaki cömertliğini kim inkar edebilir. Neredeyse bütün renklerle dostane bir ilişkisi var. Bu cömertliğinin cabası da hemen hemen bütün tenlere, bayan ve erkek farketmeksizin yakışıyor olması. Açık ve buğday tenlilere çok güzel uyum sağlıyor; koyu tenlileri de açıyor.

 Genelde bir bahar ve yaz rengi olmasına rağmen özellikle sarı kazakların kış aylarında da tercih edilmesinin altında hiç kuşku yok ki kış havasının matemliliğini iç açı ambiyansıyla tolere ediyor olmasıdır.

Kış aylarında da sarı rengi kazağı tercih ediyor olmanız isabetli bir tercih.

Peki hem bayan hem de baylar için sarı renk kazak kombininde, sarı kazağın altına "Ne gider? Ne gitmez?"
☑ GİDER

   Genelde daha çok bayan giyiminde rağbet gören sarı renk bir kazağın altına hem erkeklerde hem de bayanlarda mavi renk kot pantolon güzel gider.

  Bayanlar için, bunun yanında eğer bahar mevsiminde ince triko olanlarından giyiyorsanız, beyaz bir pantolonla veya etekle, sarı renk kazağınıızı şahane bir şekilde kombin edebilirsiniz.

Erkeklerde, sarı kazak ve beyaz pantolon kombinine  pek sıcak bakmayanlar için,  onlara da alternatif olarak bej ve açık gri pantolonları önerebiliriz.

Gri renk ve sarı renk uyumu, ne güzel bir uyumdur öyle!

Ve tabi ki siyah pantolon ve/veya siyah etekler... Siyah bir alt giysinin sarı bir kazakla uyumu son derece cezbedicidir.

Erkeklerin de bu sarı kazaklarını siyah bir kot pantolon veya kanvas pantolonla kombin etmelerini şiddetle tavsiye ederim.

Bayanlar için; eğer ekoseli veya kareli eteklerle giyecekseniz, yine yukarıdaki renk tonlarının hakim olduğu etekleri giymenizi tavsiye ederiz.

sarı kazak pantolon kombini bayan ❎ GİTMEZ:

Bu kadar ve son derece barışçıl bir renk olan sarı renk için, "gitmez" diyebileceğimiz bir renk neredeyse yok gibi. Ama sarı renk bir kazağın altına, örneğin turuncu renk bir pantolon veya eteği önermiyoruz.

Bayanlar için pembe bir etek veya pantolon üstünde sarı kazak kombinini tavsiye etmiyoruz.
Eğer ekoseli veya kareli eteklerle giyecekseniz, yine yukarıdaki renk tonlarının hakim olduğu etekleri giymenizi tavsiye ederiz.


👉 ÖZET:

Sarı bir kazağı kombin edebileceğiniz renkler: siyah, füme, beyaz, bej, gri ve mavidir.

🔎 Boğazlı kazak kombin ve modelleri
🔎 Gömlek üstüne kazak nasıl giyilir, nasıl kombinlenir?
🔎 Boğazlı kazak nasıl giyilir?
🔎 Bayan kırmızı kazak kombinleri

Yazan: Alseyan
(Giyim ve Kombin Uzmanı)
http://www.twitter.com/aylincandann

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.