Şişme mont erkek | Şişme mont modelleri ve kombinleri


Ne giyilir?
Şişme mont erkek modelleri

Erkek şişme mont modelleri ve kombinleri

Şişme mont hakkında, alırken giyerken bilmeniz gerekenler

   Şişme montlar, dondurucu soğuklarda hem erkeklerin hem de bayanların müracaat edeceği en etkili giysi. Sibirya soğuklarında dahi, giyildiği vakit insanı dışarıdaki soğuktan izole eden bir mont. Tabi, cebe kıyılarak alınan kaliteli montları kastediyorum.

   Genelde polyster, poliamid ve naylondan yapılan şişme montların içinde kaz tüyü dolgusuyla desteklenenler en sıcak tutanlarıdır. 

Şişme mont ve sağlık:

Yalnız, kaz tüylü şişme montları  giyerken dikkat edilmesi gereken husus (diğer kuş tüyleri için de geçerli) astım gibi alerjik rint sorunu olanların, şişme montu alırken, dikiş bölgelerinde tüylenme ve dışarıya tüy kaçırma olup olmadığına bakmaları gerekir.

Şişme montlar ne kadar estetik:

   Kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah...

   Rengarenk şişme montlar, soğuktan koruma özelliğiyle öne çıkarken, estetik giyim yönünde aynı şeyleri söyleyemeceğiz. "Hayır, benim estetik kaygım yok, yeter ki soğuktan korusun sadece" diyorsanız, bu montlar tam size göre. Bir ömür giyebilirsiniz.

   Eğer, soğuktan korunmanın yanında estetik kaygı da taşıyorsunuz ve ille de şişme mont giymek istiyorsanız, evvela bedeninize uygun olanı alın. Bununla birlikte sizi, son haddine şişirilmiş ve uçacak balon gibi gösteren montlardan uzak durun; piyasada o montlardan da bir hayli var. Gövde balon gibi yuvarlık, yanlara genişlemiş hacim, kısalmış ve palazlanmış kollar. Son derece itici ve komik. Hele bir de bunu kısa boylu insanların giymesi, bildiğiniz facia. Aynı zamanda uzun versiyonları da bedene göre alınmazsa, görüntü açısından son derece kötü bir sonuç ortaya çıkarır.

Doğrusunu söylemek gerekirse bayanlar için üretilen şişme montlar daha zarif ve estetik. Maalesef erkekler için üretilenlerin bir çoğu nispeten daha kaba ve estetikten uzak.
Şimdi gelin, sizin için seçtiğimiz en güzel şişme mont modellerine hep birlikte göz atalım:


Kırmızı renk şişme montlar:


Kırmızı renk şişme mont erkek
Şişme mont erkek kırmızı

Lacivert renk şişme montlar:


Şişme mont erkek lacivert

Erkek şişme mont lacivertSarı renk şişme montlar:Şişme mont erkek sarı

Erkek şişme mont modelleri sarı renk

Yeşil renk şişme montlar:


Şişme mont erkek yeşil

Erkek şişme mont yeşil

 Mavi renk şişme mont:

şişme mont erkek mavi


Erkek mavi renk şişme mont


Siyah renk şişme montlar:


Şişme mont erkek siyah


şişme mont erkek siyah renk model
Siz de yorumlarınızı eksik etmeyin.

Sağlıcakla kalın.

Yazar: Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.