Turkuaz blazer ceketin içine ne giyilir? - Bayan ve Erkek


Ne giyilir?
Turkuaz blazer ceket kombin

Bayan ve erkek Turkuaz blazer ceket kombini: Turkuaz ceketin içine ne gider?

  Turkuaz son derece fosforik göz alıcı bir renktir. Ceket, abiye ve elbiselerde genelde günlük giyimden daha çok özel günler için tercih edilen bir renktir. Ayrıca Turkuaz rengin kombin noktasında çok da barışçıl ve cömert olduğunu söyleyemeyiz. 

Zarif olmasına zarif; maviden kaptığı payla çekiciliği ve yaşattığı özgürlük hissi tartışmasızdır ama her ortamda ve her şekilde giyilebilecek renk değildir. 
Turkuaz rengi, daha çok bayan giyiminde öne çıkan bir renk olmasına karşın pantolon, gömlek ve blazer ceket türlerinde erkekler tarafından da zaman zaman tercih edilen bir renktir.

Biz burada bay-bayan giyiminde, blazer ceketin içine ne giyebileceğine değineceğiz. Bakalım, turkuaz bir blazer içine ne gider, ne gitmez?☑ GİDER

  Turkuazın uyum-kombin noktasında başat rengi beyazdır. Evet, Turkuaz bir blazer ceketi beyaz bir gömlek, tişört, bluz ve kazaklarınızla çok rahatlıkla  kombin edebilirsiniz.

Turkuaz'ın çekim alanına giren diğer rengimiz ise siyah. Siyahla Turkuaz'ın uyumu son derece dikkat çekicidir. Bayanlar için biraz daha ağırlık isteyen ortamlarda giyilmesi, üzerlerinde saygınlık toplamaları açısından  önemlidir. Hafif  mercan kırmızısıyla desenlenmiş beyaz bluzlarla da giyerek, çeşitlilik oluşturabilirsiniz.

Bu noktada hem erkeklere, hem de bayanlara önerim (bilhassa erkeklere) turkuaz bir blazer ceketin içine ekoseli gömlek giymemeye dikkat edin.

Turkuaz blazer ceket bayanturkuaz blazer ceket erkek❎ GİTMEZ

Başta da söylediğimiz gibi, Turkuaz renk, beyaz ve siyah renk dışında bir çok renge mesafeli bir renktir. Bilhassa giymemeniz gereken renklerse başlıca turuncu, açık yeşil, açık kırmızı, mavi ve erkekleri için pembe.


Uyumlu günler.

Yazar: Alseyan 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.