Siyah ispanyol paça pantolon üzerine ne giyilir? | Bayan


Ne giyilir?


Daha önce, buradaki yazımızda;

İspanyol paça pantolon nedir?
Nasıl giyilir?
Kimlere yakışır ?
konusunda bazı noktalara değinmiştik. Bu kombin yazımızda da bayanlar için siyah renk ispanyol paça pantolonun üzerine ne gider, ona bakacağız hep beraber.

Çok şükür ki alt giyimde siyah renk pantolon bayan, erkek herkese yakışıyor. (en çok da minyon tiplilere) İster kısa boylu, ister uzun; ister kilolu, ister zayıf... Siyah pantolonun yakışmadığı vücut tipi yok. Ama siyah bir İspanyol paça pantolon için bunu söylemek biraz güç.

İspanyol paçalar, maalesef kilolu olanlar için uygun değildir. Çünkü geniş paçalar, vücudun üst genişliğine parelel olarak kişi daha geniş gösterecektir.

Bu konuda minyon tipliler şanslı... Siyah ispanyol paça pantolonlar onları da olduğundan uzun gösterecektir.

Gelelim, siyah bir ispanyol paça pantolon üzerine ne gider, ne gitmez?

☑ GİDER

Öncelikle hemen belirtelim ki, ispanyol paça pantolonlar basenlere doğru daraldığı için üst giysilerin salaş olması hoş bir bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Kombin ederken, bunu dikkate almanızda fayda var.

Siyah İspanyol paça pantolonun üzerine beyaz, kırmızı, yeşil, sarısaks mavisi, lilaturkuaz mavisi, petrol mavisi renklerinde gömlek, şifon gömlek, tişört ve kazak giyebilirsiniz. Daha resmi işyerleri ve ofis ortamı için, beyaz ve vişne rengi gömleklerle kombin edebilirsiniz. Tabi ki giyeceğiniz bu üst giysilerin de yine salaş olması şartıyla.

Kısa boylular ve minyon tipliler de, İspanyol paçanın sunduğu avantajı, üzerine giyecekleri siyah renk bir giysiyle daha da arttırabilir ve daha bir uzun boylu gözükebilirler. Fakaaat! Daha uzun boylu görüneceğim diye sürekli siyahlar içerisinde gezinmek de doğru olmaz. Zaten bir süre sonra bezginlik ve getirir. Bu yüzden kombini özellikle, davetlere ve çeşitli etkinliklere saklamak doğru olacaktır.
Koyu tenliler zaten siyah renkli üst giysilerden uzak durmalı.


 ❎ GİTMEZ

Genel itibariyle giyim kombin noktasında bütün renklere barışık olan siyah bir pantolon üzerine neredeyse gitmeyen bir renk yoktur. Fakat siyah üzerine koyu gri bir üst giysiyi pek tavsiye etmiyorum.

İspanyol paça pantolonlarına görüşlerinizi ve kombin fikirlerinizi yorum bölümünde belirtebilirsiniz.

İyi kombinler...

Yazan: Alseyan

Kombin Uzmanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.