Kırmızı pantolon üzerine ne gider? Hangi renk giyilir?


Ne giyilir?
Kırmızı pantolon kombin


Kırmızı renk pantolon nasıl kombin edilir?

                                                                    (Bay ve Bayan)Kırmızı renk... Enerjinin, özgüvenin, tutkunun ve hırsın rengi. Ayrıca şehvetin ve cinselliğin.

Giyim-kuşamda ise hem bayanların hem de erkeklerin ilgisini çeken kırmızı renk, pantolon giyiminde daha ziyade bayanların tercihi olsa da, günümüzde erkeklerin de kırmızı renk pantolona rağbet gösterdiği bir gerçek.

Tabi ki, erkeklerin bu giyim tarzıyla hem bayanlardan hem de kendi hemcinslerinden bol bol eleştiri aldığı da bir gerçek.

Bu gerçekliğin ışığında,  bakalım, kırmızı renk bir pantolonun üzerine "Ne gider?"


☑ GİDER

👖Kırmızı bir renk pantolon üzerine bayanlar için  beyaz bir gömlek veya da tişört, ceket, kazak ve  bluz harika gider. Kırık beyazla daha hoş ve dengeli bir kombin olacaktır.

Dikkat ettiyseniz bayanlar için dedik. Erkeklerin, kırmızı pantolon üzerine beyaz renk yerine siyah ve gri renkte giysiler giymeleri daha uygun olacaktır. Erkeklere bu iki renk dışındaki giysileri tavsiye etmiyorum.

Aynı zamanda bayanlar da siyah ve gri renk giysilerle kırmızı pantolonlarını gönül rahatlığıyla kombin edebilirler.

Aynı zamanda, yine bayanlar,  soft-açık ve mat sarı renk giysileriyle kırmızı pantolonlarını kombin edebilirler.
❎ GİTMEZ

Aslında kombin noktasında cömert bir renktir kırmızı. Fakat kırmızı renk bir pantolonun üzerine mavi (özellikle saks mavisi) ve fıstık yeşili üst giysilerin giyilmesini tavsiye etmiyorum.

Çünkü,  özellikle saks mavisiyle kırmızı keskin ve itici bir kontrast oluşturmaktadır. Aynı şekilde fıstık yeşili ve mint yeşili için de geçerli bir durum.

Yazan: Alseyan
(Giyim ve Kombin Uzmanı)
http://www.twitter.com/aylincandann


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.