Montlar | Yeşil renk montun içine ne giyilir?


Ne giyilir?

Yeşil renk bir montu nasıl kombin edebeliriz?

Yeşil Mont kombini

 Yeşil renk, huzurun ve dinginliğin rengi... Giyimde hem bayanların hem de erkeklerin vazgeçilmezi.
Bu başlığımızda, yeşil renk montun içene ne tür ve hangi renk giysiler giyebileceğimize kısaca değineceğiz.

Eğer giyeceğimiz montun önünü sonuna kadar ilikleyerek veya düğmeleyerek dışarı çıkmayacaksanız içine uygun tür ve renkte bir giysiyle montumuzu kombin edebilirsiniz.


☑ GİDER:


Giyeceğiniz mont, ister deri olsun, ister süet, isterse de kumaş.. Daha enerjik ve şık bir görünüm istiyorsanız, montunuzun içerisine sweat shirt ve ince yapalı kazakları tercih edebilirsiniz. Ceket tipi haricindeki montların içerisine gömlek giymeyi pek tavsiye etmiyorum.

Gençseniz, biraz da özgür "sokak giyimi" tarzınız varsa, resmî giyimler dışında "yakalı içine yakalı" giymeyin derim.

"Yeşil montun içerisine ne renkte bir giysi giyelebilir"e,  geçmeden önce, son önerim; eğer giyeceğiniz mont  kapşonlu ise, içerisine balıkçı yaka (boğazlı kazak) giymeyin.Yeşil montun için ne renk gider?

Yeşil renkli bir montun içerisine, bayan olsun, erkek olsun farketmez; beyaz renkli bir sweat (sivit) veya kazak çok güzel gider. Eğer beyaz giyinmekten hoşlanmıyorsanız, alternatif olarak siyah renkli bir giysiyle de kombin edebilirsiniz. Zaten siyah ve beyaz renkli giysilerin dışında yeşil renkle uyum sağlayabilecek başka renk yok diyebiliriz.

Eğer illa ki ikisinin dışında başka bir renkle kombin etmek istiyorsanız ve montunuz da hakî renge yakınsa açık sarı renkli bir giysiyle de kombin edebilirsiniz.🔎 Siyah kot ceketin altına ne giyilir?
🔎 Şişme mont erkek | Şişme mont modelleri ve kombinleri
🔎 Beyaz kot ceket neyle giyilir, ne gider?
🔎 Mavi kot ceket içine ne gider?


Yazan: Alseyan
(Giyim ve Kombin Uzmanı)
http://www.twitter.com/aylincandann

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.