Antrasit renginde gömleğin altına ne gider? Ne giyilir?


Ne giyilir?
      
antrasit gömlek kombin


  Antrasit renginde bir gömleğin altına ne giyilir,  nasıl kombin edebiliriz?

                                                              (Bay ve Bayan)
                 

Antrasit renk, ismini, doğada ender olarak bulunan ve katı yakıtlardan olan bir kömür türünden almaktadır. Bu renge ait kullanım zevk türü eşya ve giyimde fazla rağbet görmese de son zamanlarda ev dekorasyonunda ve giyimde kendini hissettirmeye başladı.

Ama yine de bu renk bir giysiyi, "koyu", "kapalı", "bunaltıcı" ve "soğuk" olduğu düşüncesiyle tercih etmeyen insan sayısı çok fazla.

Pekiyi, antrasit renginde bir gömleğin altına "ne gider?", "ne gitmez?"


☑ GİDER

👕 Antrasit renginde bir gömleğiniz varsa, bunu bej, açık sarı, beyaz, açık gri  kırmızı renk pantolonlarınızla kombin edebelirsiniz.
❎ GİTMEZ

Antrasit renginde bir gömleğin altına hangi renk pantolonun gitmeyeceğini söylemeden önce hemen belirteyim ki bay-bayan farketmez bu renkte bir üst giysiyi koyu tenliler giymemeli.Çünkü halihazırda zaten koyu olan ten rengine daha fazla kapatacak bu da sizi hasta, yorgun ve cazibesiz gösterecektir.

Antrasit renginde bir gömleğin altına lacivert, siyah ve mint yeşili renginde alt giysilerle kombin etmek oldukça zordur.

Yazan: Alseyan
(Giyim ve Kombin Uzmanı)
http://www.twitter.com/aylincandannHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.