Yeşil renk tişörtün altına ne gider? Ne giyilir?


Ne giyilir?
yeşil renk tişört altına ne giyilir kombin


Yeşil renk bir tişörtümüzü nasıl kombin edebiliriz?  (Bayan ve Erkek)

     Yeşil renkli giysileri uygun renkteki giysilerle kombin yaptığınızda ortaya çok şık ve zarif bir sonuç elde edeceksiniz.  Huzur, güven ve sakinlik rengi olan yeşil kombin noktasında da uyumlu ve diğer renklerle barışçıl bir renktir.

👕 Yeşil rengin bir avantajını da söyleyeyim:

Yeşil renkli üst giysiler, gerek bayan olsun gerekse erkek; ister esmer olsun, ister açık tenli hemen hemen herkese yakışan bir renktir. Üst giysilerde bu renk giysilerden gardrobunuzda bol bol bulundurabilirsiniz.
Tabi ki esmerler için koyu haki yeşil renk olmamak şartıyla. Açık tenliler için bir sıkıntı yok, yeşil rengin her tonunu gönül rahatlığıyla giyebilirler.

Peki yeşil renk bir tişörtün altına ne gider?☑ GİDER:


Yeşil renkli bir tişört için en favori kombin önerimiz beyaz pantolondur. 
Evet yeşil renk bir tişörtün altında beyaz bir pantolon çok şık durur. Bunun yanında siyah bir pantolonla da harika bir sonuç ortaya çıkarabilirsiniz. Beyaz pantolon giymeyen erkekler için de iyi bir alternatiftir siyah pantolon. 
Gri renk pantolonlarla da çok güzel uyum sağlayacaktır yeşil renk tişörtünüz. Son derece barışçıl bir renk olan yeşili ayrıca ekru ve açık sarı renk pantolonunuzla da kombin edebelirsiniz.


 ❎ GİTMEZ:

Yeşil rengin bordo, mavi ve turuncu renklerle uyum sağlamak konusunda zorlandığını söylebiliriz. Dolayısıyla bu renk pantolon ve eteklerle yeşil renk tişörtünüzü giymemenizi önererim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.