Yeşil renk kazağın altına ne giyilir?


Ne giyilir?

Yeşil renk kazak kombini

(Bayan ve Erkek)

    Yeşil renkli kazaklar modanın rüzgarına kapılmayan, her daim beğenilirliğini koruyan bir giysi. Kış aylarında bizi sıcacık sararken zarafetimizi ve estetiğimizi de kaybettirmeden yapıyor bunu. Siyahlara, antaristlere ve koyu renklere bürünmek istemeyenler için de iyi bir seçenek. 
"Kış demek illa ki matem renklerine bürünmek değil ki canım" diyenlerin de ortak rengi yeşil.

Kombini kolay olan yeşil renkli kazağımızın altına ne giyeceğimize geçmeden önce, hemen şunu da belirtelim ki yeşil renk, dolayısıyla yeşil renkli bir kazak hem esmer (koyu) tenlilere, hem de açık tenlilere çok güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Harika değil mi?

Şimdi geçebeliriz, esas konumuza...

Yeşil renkli bir kazağın altına ne gider, ne gitmez?


☑ GİDER

yesil-kazak-kombin-bayan-erkek
Yeşil kazak ve beyaz pantolon kombini (Bayan ve erkek)

Yeşil renk bir kazağın altına kombin olarak birinci favori rengimiz beyazdır. Beyaz renkli bir pantolon (kot, keten, kanvas vs.) yeşil renk bir kazak altına çok güzel gider. Bayanlar, ayrıca beyaz  etekleriyle de aynı şıklığı yakabilirler.

Beyaz pantolon bir bahar kombini olsa da çok soğuk olmayan sonbahar ve kış mevsimlerinde de bu güzel kombinden kendinizi mahrum bırakmayın.

Hem bayanlar, hem de erkekler için çok şık bir kombindir.


Yeşil kazak ve siyah pantolon kombini (Bayan ve erkek)İkinci favori rengimiz siyah. Evet yeşil renkli bir kazakla siyah pantolonun da harika bir ambiyansı vardır. Adeta bir birini tamamlayıcı ve çekici. Bu kombini hem bahar mevsiminde hem de kış mevsiminde gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

Ayrıca beyaz pantolon giymekten hazzetmeyen erkekler için de alternatif bir kombin unsurudur.

 Bu iki güzel kombin önerimize ilaveten, yeşil renkli bir kazağın altına tavsiye edebileceğimiz alt giysiler;

Açık gri renkle de harika bir kombin oluşturmaka birlikte bej, ekru, sarı ve antrasit alt giysileriyle kombin oluşturabilirsiniz.

Elbette ki sarı renk alt giysiler sadece bayanlara yönelik bir önerimiz olmakla birlikte erkekler de gri renk bir pantolonu yeşil renk bir kazakla mutlaka denemeliler.

Gerçekten çok hoş bir uyum.


❎ GİTMEZ

Yeşil renk bir kazağın altına bordo (mürdüm), lila ve turuncu, saks mavisi ve kahverengi ağırlıklı alt giysiler gitmez. 

İyi kombinler.

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.