Bordo ceketin altına ne giyilir?


Ne giyilir?
bordo-renk-blazer-ceket-altina-ne-giyilir-ne-gider-bayan-erkek

Bordo ceket altına ne gider? Nasıl kombin edilir?

(Bayan ve Erkek)

   Merhaba sevgili dostlar...
 Bugün ki kombin konumuzda bordo bir ceketin (veya bordo blazer ceketin) altına ne renk ve ne tür bir giysi giyebileceğimize değineceğiz.

Bordo renk kapalı havasına karşın kararlı duruşun ve asaletin rengidir. Moda ve giyim dünyasında da kullanım alanı son derece geniş olan bordo renk giyim noktasında sonbahar ve kış aylarında oldukça rağbet görmektedir. 

Rağbet gören bu parçalardan biri de hiç kuşkusuz, bay ve bayan bordo ceketlerdir.

Gelin hep birlikte, hem bayanlar hem de erkekler için bordo ceketin altına ne gidebileceğine bakalım.


☑ GİDER

bordo-renk-ceket-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-siyah-pantolon-kombin
Bordo ceket siyah pantolon kombini (bayan ve erkek)


Bakar mısınız şu harika uyuma... Son derece şık. Şahsen bordoya en çok yakıştırdığım renk siyahtır. Dolayısıyla bordo renk ceket altına önerebileceğim ilk renk ve tür siyah pantolondur. 
Günlük giyimin yanında, bayanlar skinny pantolon yerine kumaş pantolonla veya etekle kombin yaparak daha resmi giyimlerde de kullanabilirler. 


İçine ne giyebilirim?: 

Ceketin içine de siyah renk giysiler; tek renk siyah spor gömlek, tişört, sweatshirt, bayanlar için bluz veya triko kazaklar giyilebilir. Tabi ki resmi giyimlerde siyah gömlek önerilir. 

Ayrıca erkekler bordo renk blazer ceketlerini son yıllarda yeniden rağbet görmeye başlayan dar kesim boğazlı(balıkçı yaka) siyah kazaklarla kombin yapabilirler. Çok da harika olur.


bordo-renk-ceket-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-beyaz-pantolon
Bordo ceket beyaz pantolon kombini (bayan ve erkek)
 İkinci favori kombin önerimiz, bordo ceket ve beyaz pantolon. "Kambersiz düğün olmaz" hesabı, beyazsız olur mu diyoruz ve beyaz bir pantolonu bordo renk blazer bir ceketin altına şiddetle öneriyoruz. Yine bayanlar da pantolona alternatif olarak beyaz eteklerle kombin yapabilirler.

Bordonun o hakim olan koyuluğunu tolere etmek isteyenler için ideal. 

İçine ne giyebilirim?: 

Bu kombinde blazer ceketinizin içine beyaz renk üst giysiler giymenizi öneririm. Tabi ki ceketin içine siyah bir üst giysi de güzel olacaktır, beyaz pantolon ve bordo ceket kombininde.


bordo-renk-ceket-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-gri-pantolon
Bordo ceket gri pantolon kombini (bayan ve erkek)
 Bordo renk ceketimizin altına üçüncü önerimiz, gri renk pantolonlardır. Özellikle gri tonun biraz daha açık tonu olursa bir başka güzel olur.


İçine ne giyebilirim?: 

Burada bayan veya erkek farketmez, bordo renk ceketinizin içine sarı renk üst giysiler (gömlek, kazak, tişört vs.) giyebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus özellikle erkekler için, sarı renk, fosforlu (ciyak) bir tonda olmamalı; daha soft ve mat olanlar tercih edilmeli.

 
bordo-renk-blazer-ceket-altina-ne-giyilir-bayan-kombin
Bordo ceket sarı pantolon kombini (bayan)

  Son favori önerimiz sadece bayanlar için. Bayanlar, özellikle blazer, spor ceketlerini sarı renk bir skinny kotla kombin yapabilirler.

İçine ne giyebilirim?: 

Bordo renk blazer ceketinizin içinde beyaz renk üst giysiler de son derece şık duracaktır.

Başka bir kombin önerisinde buluşmak üzere...

Diğer kombin konularımıza da göz atabilirsin.

Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih
facebook sayfamız: facebook.com/negidernet/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.