Mavi renk blazer ceketin altına ne giyilir?


Ne giyilir?
mavi-blazer-ceket-altina-ne-gider-kombin


Mavi renk blazer ceket kombini

(Bay ve Bayan)


Dert etmeyin... Mavi renk kombin noktasında en barışçıl renklerden biri.
Hem bayanlar için, hem erkeler için; ister casual (günlük) giyimde olsun, isterse de resmî gün ve davetlerde, rahatlıkla giyebilecek bir cekettir mavi renk blazer ceket.

Mavinin doğallığı, zerafeti ve mütevaziliği davet ve toplantılarda saygınlık uyandırırken günlük giyimde de uygun giysi kombinleriyle göz dolduracacaktır.

Pekiyi, mavi renk bir blazer ceket altına ne gider?

☑ GİDER

mavi-blazer-ceket-altina-ne-giyilir

Mavi renk blazer bir ceket altına en çok yakıştırdığımız  giysi beyaz renk bir pantolondur. Tabi ki bu kombin bahar mevsim için uygundur. Kombin noktasında hem bayanlar için hem de erkekler için favori önerimizdir. Günlük giyim için iyi bir kombin olacaktır.


mavi-blazer-ceket-pantolon-kombin

İkinci favorimiz siyah pantolonla kombin... Açılış, davet ve toplantı gibi daha resmî organizasyonlar için mavi blazer ceket ve siyah pantolon harika bir tercih olacaktır. Ayrıca beyaz pantolon giymekten hoşlanmayan erkekler için de iyi bir alternatiftir.

Bu kombinlere alternatif olarak, özellikle bayanlar için ekru ve sarı renk pantolonla mavi renk blazer ceketenizi kombinleyebilirsiniz.

Ayrıca hem bayanlar için hem de erkekler için mavi blazer ceketle açık gri renk bir pantolonun kombini hiç de fena olmayacaktır.


❎ GİTMEZ

Mavi renk blazer bir ceket altına bordo, turuncu ve fıstık yeşili rengindeki pantolonlar gitmez. Her ne kadar kırmızı pantolon da pek önereceğimiz bir kombin olmasa da bayanlar için arada bir göz kırpılabilir.

İyi Kombinler...

Melih
(Giyim ve Kombin Uzmanı)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.