Mavi renk kazağın altına ne giyilir? | Bayan ve Erkek


Ne giyilir?

Mavi renk kazak kombini: Mavi kazak altına ne gider?

(Bayan ve Erkek)

Kış mevsimini  giyim noktasında bir nebze de olsa bedenin esareti gibi düşünürsek mavi, bu esareti bertaraf eden bir renk... Çünkü mavi, esaretin zıddı özgürlüğün rengidir.

Alışılagelmiş olarak kış mevsiminde, güneşi daha iyi çeksin diye illa ki siyah, antrasit, koyu lacivert, koyu gri, füme vs. renkli giysiler giyiliyor. İsabetli bir giyim şekli, doğrudur.

Fakat koca bir kış bu koyu renkleri giymek her ne kadar bedeni ısıtsa da insanın iç alemini karartıyor, kısıtlıyor ve ruhen üşütüyor. İşte bu noktada bu giyim tarzının arasına arada bir mavi gibi iç acı renkleri dahil etmek kış mevsimi psikolojisini olumlu yönde dengeleyecektir.

Bu yüzden kış mevsiminde mavi renk kazaklarınızı da arada bir giyinmenizi tavsiye ederiz.

Pekiyi, hem bayanlar tarafından hem de erkekler tarafından çokça tercih edilen mavi renk bir kazağı alt giyimle nasıl kombin edebiliriz, mavi kazağın altına ne gider, ne giyilir?


☑ GİDER


mavi-kazak-beyaz-pantolon-kombin-bayan-erkek-ne-giyilir
Mavi kazak-Beyaz pantolon kombini (Bayan ve Erkek)

Mavi rengin özgürlüğüyle beyazın duruluğu arasında müthiş bir uyum var. Bu yüzden mavi kazak altına ilk kombin önerimi beyaz bir pantolon. Şekilde de görüldüğü üzere son derece göz kamaştırıcı bir kombin; hem bayanlar hem de erkekler için.Tabi kış günü, "zürefanın düşkünü beyaz giyer kış günü" şeklindeki ithamlara maruz kalmaktan çekiniyorsanız (bence çekinmeye gerek yok) aşağıdaki alternatif kombinleri de deneyebilirsiniz.mavi-kazak-siyah-pantolon-kombin-bayan-erkek-ne-gider-ne-giyilir
Mavi kazak-Siyah pantolon kombini (Bayan ve Erkek)


Mavi kazakla, ikinci alternatif önerimiz siyah pantolon. Nasıl oluyorsa oluyor, maviyle siyah arasında her zaman mistik bir bağ  ve çekim gücü bulmuşumdur. Bu kombini sıkça giyebilirsiniz.


mavi-kazak-gri-pantolon-kombin-bayan-erkek-ne-gider-ne-giyilir
Mavi kazak-Siyah pantolon kombini (Bayan ve Erkek)

Mavi renk kazak ve gri renk pantolon kombini...
Bakmayın üçüncü sıraya aldığıma. Maviyle gri renk arasında çok zarif, çok hoş bir uyum vardır. Keskinlikten uzak, bağdaştırıcı, dingin ve sakin bir uyum. Adeta yumuşak bir bahar havası gibi.

Bu kombinlere ilaveten;

➝ Mavi renk kazak- Ekru renk pantolon (bilhassa bayanlar için)
➝ Mavi renk kazak -Bej renk pantolon
➝ Mavi renk kazak- Füme renk pantolon

kombinlerini tavsiye ederiz.

Başka bir kombin önerisinde görüşmek üzere,

İyi kombinler...

Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih

facebook sayfamız: facebook.com/negidernet/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.