Bayan sarı renk blazer ceket altına ne giyilir?


Ne giyilir?
bayan-sari-renk-blazer-ceket-altina-ne-gider

 Bayan sarı renk blazer ceket kombini (Bayan)

Parlak bir zekayı temsil eden sarı renk aynı zamanda umudun, neşenin ve enerjinin rengidir. Bahar mevsimine özgü havasıyla da uyanışın, "hayata yeni başlayış"ın ve aydınlığın da simgesidir.

Güne sarı renkli bir giysiyle başlayan bir kadın boş değil demektir. :)  Parlak bir zekası ve farkındalığı olan; etrafına neşe ve umut saçmayı seven bir kadın demektir.
Hele hele de bu giysi sarı renk blazer bir ceketse kelimenin tam anlamıyla "işini biliyor" demektir.

Pekiyi arkadaşlar, sarı renk blazer ceketin altına ne gider? Nasıl kombin edebiliriz?


☑ GİDER

sari-renk-blazer-ceket-altina-ne-giyilir

İlk favori rengimiz siyah... Görüldüğü gibi siyah bir alt giysisi (etek veya pantolon) harika bir uyum içerisinde duruyor sarı renk blazer ceketle. Zaten, şahsen ben oldum olası sarıyla siyahın uyumuna bayılmışımdır. İster yürüyen bir insanın üzerinde olsun isterse de bir mankenin, sarı ve siyah giysileri kombin halinde görünce dönüp tekrar bakmaktan kendimi alamıyorum. Tabi bazen "ne bakıyorsun ayol" şeklindeki bakışlara da maruz kalmıyor değilim. :)

kombin-sari-blazer-bayan


İşte ikinci favori rengimiz. O da beyaz. En az siyah bir alt giysisi kadar uyum sağlayacaktır sarı renk blazer ceketinize. Sarıyla beyazın ambiyansı tam bir bahar havasını andırıyor, öyle değil mi.
Çok hoş bir kombin olacaktır, mutlaka deneyin, bu güne kadar tecrübe etmediyseniz.

kombin-blazer-ceket-bayan

Ve üçüncü favori kombin rengimiz de açık mavi pantolonlar veya etekler.... Yine bir bahar mevsimi kombini. Cıvıl, cıvıl ve enerjik bir kombin.
Bu üç özel, harika ve başı çeken kombin önerime ilaveten, sarı renk blazer ceketinizin altına alternatif olarak gri (evet gri deçok hoş bir kombin olur, şiddetle öneririm) saks mavisi, lacivert ve ekru renklerindeki alt giysilerle çok zarif kombin yapabilirsiniz blazer ceketinize.


❎ GİTMEZ

Açık söylemek gerekirse sarı bir blazer ceketin altına hemen hemen gitmeyecek renk yoktur. Ben en ideal olanlarını tavsiye ettim size.
Fakat sarı bir blazer ceketin altına yine aynı renkte bir alt giysiyi tavsiye etmiyorum. O kadar uyum sağlayan renk varken ne gereği var değil mi, tepeden tırnağa sarılara boyanmaya. :)

Başka bir kombin önerisinde görüşmek üzere. Bizi aşağıdaki sosyal medya hesabımızdan takip etmeyi unutmayın.

Alseyan
(Giyim ve Kombin Uzmanı)
Facebook.com/negidernet

Sarı renk gömleğin altına ne gider?
Sarı renk bir kazak altına ne giyilir?
Sarı renk bir tişörtün altına ne giyilir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.