Bordo renk tişörtün altına ne giyilir? I Bayan ve Erkek


Ne giyilir?
bordo-tisort-kombini-bordo-tisort-altina-ne-giyilir-bayan-erkek

Bordo renk tişört altına ne gider? Nasıl kombin edilir?

(Bayan ve Erkek)

Merhaba, kombin severler;

Bu yazıyı yazarken, beyaz örtünün kalktığı, toprağın uyandığı, cıvıl  cıvıl, ışıl ışıl bir bahar mevsimine giriş yaptık. Doğal olarak yaza doğru gidiyoruz. Bu vesileyle kışlık giysilerimiz kaldırmak ve yazlıkları çıkarmak vakti geldi. Bunların içinde de hiç kuşkusuz tişörtlerimiz başı çekiyor. 

Bugün size, belki geçen yıldan kalan belki de yeniden almayı düşüneceğiz tişörtlerinizden bordo renkli tişörtü nasıl kombin edebileceğinizden bahsedeceğim.

Kombinimize geçmeden önce önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum:

⚠️  Eğer bariz koyu-esmer tenliyseniz, lütfen bordo renkli bir tişörtten uzak durun, giymeyin. Çünkü zaten koyu ve kapalı olan bordo renk sizi daha koyu, yorgun ve bitkin gösterecektir. Üzgünüm ama, gerçekten öyle...

Şimdi bakalım, hep birlikte bordo renkli bir tişörtün altına ne giyebiliriz. Ne gider?

☑ GİDER

bordo-renk-tisort-altina-ne-renk-pantolon-bayan-erkek
Bordo renk tişört-beyaz pantolon kombin örneği (Bayan ve Erkek)


  Görüldüğü gibi bordoyla beyazın bir birini destekleyici harika bir uyumu var. Bordo renk bir tişörtle beyaz pantolonu kombin yapabilirsiniz. Hem bayanlar için hem de erkekler için özellikle bahar-yaz havasına çok uygun olur.


bordo-renk-altina-ne-gider-tisort
Bordo renk tişört-siyah pantolon kombin örneği (Bayan ve Erkek)


Özellikle biraz daha ortamlarda ağırlığına önem veren, fakat sportif görünmekten de geri durmak istemeyen orta yaş üzeri bay ve bayanlar için tavsiye edebileceğimiz bir kombin. Polo yaka bordo renk tişört ve siyah pantolon.

Elbette ki, daha genç olanlar da giyinebilir. :)

Bu iki özel ve güzel kombin önerimize ilaveten;

Bordo renkli bir tişörtün altına gri renk bir pantolon da çok güzel gider. Ama açık renk gri olmasına dikkat edin. Füme tonunda gri olmasın. Alternatif olarak açık sarı renk bir pantolonla da kombin yapabilirsiniz. Tabi ki bu önerimiz daha ziyade bayan kombinciler için.


❎ GİTMEZ

Bordo renk bir tişört altına yeşil, kırmızı, turuncu ve pembe renkli alt giysiler gitmez.Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.