Gri renk blazer ceketin altına ne giyilir? | Bayan-Erkek


Ne giyilir?

Gri Blazer Ceket  altına ne gider? Nasıl kombin edilir?

(Bayan ve Erkek)


Gri renkli ceketler hem bayanlar hem erkekler; hem resmî giyim hem de sokak giyiminde vazgeçilmez bir unsur. İster takım elbise, ister kruvaze isterse de spor (blazer) stilinde olsun giyenin şıklığına şıklık katıyor.

O mütevazi, sade, masumane ama bir o kadar da asil bir renk olan grinin iyi bir kombin yapıldığında hem saygınlığı hem de canayakınlığı bir araya nasıl topladığını farkedeceksiniz.

Gelelim, konumuza... Gri bir ceketin altına ne gider?

☑ GİDER


blazer-ceket-kombin-ne-giyilir
Gri ceket-siyah pantolon kombini (Bayan/Erkek)


➥ Gerçekten, renklerin en mütevazilerinden olan gri renkle siyahın müthiş uyumu. Hem öyle çok göze batmayan fakat alttan alta giyene sempati ve saygı uyandıran bu gri ceket ve siyah pantolon kombinini mutlaka denemelisiniz.

Hem bayanlar hem erkekler için oldukça ideal bir kombin. 

Tabi ki bayanlar, siyah renk etekle de kombin yapabilirler.İçine ne giyebilirim?: 

Bu alt ve üst harika kombinle birlikte gri renk blazer ceketinizin içine beyaz renkli bir gömlek, tişört veya bayanlar için beyaz renkli bluz çok güzel gider.


gri-renk-ceket-beyaz-pantolon-kombini-bayan-erkek
Gri renk blazer ceket-Beyaz pantolon kombini (Bayan/Erkek)

➥ İkinci giyim kombin önerimiz; gri renk ceket ve beyaz pantolon kombini. Bu kez de mütevazi gri ile beyazın zarefetinin birleşmesi. İç açıcı ve cazibe sağlayıcı bir kombin. Günlük-Sokak giyiminin yanı sıra özel gün ve davetlerde de bu kombinle göz doldurabilirsiniz.

İçine ne giyebilirim?: 

Bu zarif kombinin içine siyah ve açık mavi (gömlek, tişört, bluz) giyebilirsiniz. Açık sarı renk gömlek, tişört veya bluz da çok güzel gider. Ancak erkeklerden ziyade bayanlara tavsiye ediyoruz.

gri-blazer-ceket-sari-renk-skinny-pantolon-bayan-kombini
Bayan Gri renk blazer ceket-Sarı renk pantolon (skinny) kombini 
Bu kombin önerimiz bayanlar için.
Yine bir bahar havası kombini. Alternatif, hoş bir kombin. Gri renk blazer ceket ve sarı renk pantolon (skinny jeans). Hem sade, hem zarif, hem de enerjik bir ambiyans sunuyor.

Elbette ki bu şık kombini erkekler de tercih edebilir fakat sarı renk bir alt giysisi daha ziyade feminen bir avantaj sağlamaktadır.

Erkekler de buna alternatif olarak, sarı renk olmasa da beyj veya ekru renk bir pantolonla kombin yapabilirler.

İçine ne giyebilirim?: 

Bu kombinimizin içine, yine beyaz, açık mavi ve siyah giysiler giyebilirsiniz.


İlaveten farklı zevklere göre gri renk blazer ceketinizin altına kırmızı renk (bayan) ve yeşil pantolon da giyebilirsiniz.

Diğer kombin önerilerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

İyi kombinler.

Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.