Pembe renk pantolonun üzerine ne giyilir?


Ne giyilir?
pembe-renk-pantolon-uzerine-ne-giyilir-kombin

Pembe Renk Pantolon Üzerine Ne Gider, Ne Giyilir?


Merhaba değerli kombin severler,

Yeni bir konumuzla başbaşayız.  Sizlere bu konumuzda pembe renk bir pantolonun üzerine ne renk bir giysi giyebileceğiniz konusunda bir kaç tüyo vereceğiz.

Öyle kabullendiğimizden midir, nedir bilemeyiz ama şu bir gerçek ki pembe renk doğanın en feminen, dişil bir rengi, erkeklerinkini de mavi olarak kabullendiğimiz gibi. Tabi ki bayanların mavi rengi kullanımı erkeklerin pembe rengi kullanımına göre çok fazla. :)

Evet, neredeyse bütün bayanların gözdesi olan pembe renk elbiseler içinde, pembe renk pantolonun üzerine ne giyilir, ne gider?


☑ GİDER

pembe-renk-pantolon-uzerine-ne-giyilir-kombin
Pembe renk pantolon kombini-Beyaz üst giysilerle harika bir kombin
Hiç düşünmeye gerek yok, pembe renk bir pantolonun üzerine elbetteki en iyi beyaz renkler gider. Tartışmasız diyebiliriz. İster beyaz bir gömlek, ister beyaz bir bluz, ister blazer ceket isterse de beyaz triko kazaklar vs. Son derece zarif, dişil, estetik ve baharımsı bir kombin.

Pembe renk pantolon kombini- Siyah üst giysilerle göz muhteşem bir kombin


  İkinci önerimiz ise siyah renk üst giysiler. Pembe renk bir pantolon üzerine siyah üst giysiler de son derece güzel gider. Yalnız burada giyeceğiniz pantolon pembenin ana rengi değil de toz pembe olursa daha hoş bir ambiyans yakalarsınız siyah üst giysilerle.Daha başka ne gider:

Alternatif olarak açık gri renk üst giysilerinizi de pembe renk pantolunuzla kombin yapabilirsiniz. İlaveten, eğer koyu tenliyseniz ve üst giysileri siyah giymekten çekiniyorsanız bunun yerine mint yeşili, gömlek veya bluz giyebilirsiniz.

Pantolonunuz toz pembe veya pudra pembe olmak koşuluyla üzerine lila rengi bir üst giysi de giyerek hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.

pembe-renk-pantolon-modelleri-lila-gri-kombini
Pembe Pantolon üzerine gri ve lila rengi üst giysi kombini


❎ GİTMEZ

Pembe renk bir pantolonun üzerine kombin olarak, kırmızı, turuncu, haki yeşili renk üst giysiler yukarıda bahsi geçen renkler kadar uyum sağlamaz.Örnek Pembe renk pantolon modelleri:

pemberenk-pantolon-modelleri
Pembe renk pantolon

Pembe renk pantolon modelleri-Sokak giyim- Siyah kombin
Pembe renk pantolon modelleri-klasik
Pembe renk pantolon modelleri- Klasik


Pembe-renk- pantolon-modelleri-kadin
Pembe renk patolon modelleri-örnek kombin

Pembe-renk-pantolon-modelleri-bluz-kombin
Pembe renk patolon modelleri-beyaz bluz kombin


İyi giyimler ve kombinler.
Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.