Siyah renk tişörtün altına ne giyilir? | Bayan ve Erkek


Ne giyilir?

siyah-tisort-altina-ne-giyilir-kombin

Siyah renk tişört kombini: Siyah renk tişört altına ne renk giyebiliriz?


Merhaba, sevgili kombinseverler;

Dünya üzerinde siyah giymeyen insan neredeyse çok azdır. Bütün insanlığın ortak paydası. Keşke daha başka güzel şeylerde de ortak paydalarımız olsaydı; sevgi gibi, barış gibi, paylaşmak gibi. Dünyamızı karartmasaydık bu kadar. Kara olan sadece giysilerimiz olsaydı. Tamam, özürdilerim felsefe yapmayı bırakıp konumuza dönüyorum.

Giyeni fit, uzun boylu ve kiloları gizlenmiş olarak gösteren giysiler arasında en çok siyah renk tişört kabul görüyor. 

Fakat burada önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum:

Fazla koyu ve esmer tenliyseniz, lütfen siyah giymekten uzak durun. Sizi bitkin, yorgun ve hasta gösterir. Yok illa ki giyeceğim, siyah tişörtü çok seviyorum diyorsanız hiç olmazsa üzerinde canlılık katan, beyaz, turkuaz, yeşil renk gibi grafikleri olan (abartılı olmamak şartıyla) tişörtlerden giyiniz.

Şimdi şöyle aşağıya doğru bir göz atalım; bakalım siyah renk tişörtün altına ne renk giyilir, ne gider?☑ GİDER

siyah-tisort-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-kombin


  Siyahla beyaz tam zıt renkler olsa da ezeli bir uyumu var. O yüzden ilk kombin önerimiz, siyah tişört altına beyaz pantolon çok güzel gider.

siyah-tisort-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-turkuaz-pantolon


  Bakar mısınız şu kombindeki güzelliğe, uyuma. Siyahla turkuaz rengin uyumu adeta büyüleyici. Bu yüzden ikinci kombin önerimiz; siyah tişört altına turkuaz renk bir pantolon. Tabi ki bayanlar, bunu turkuaz renk eteklerle, taytlarla, kapri ve bermudalarla da kombin yapabilirler.


siyah-tisort-altina-ne-giyilir-bayan-erkek-gri-pantolon


  Üçüncü kombin önerimiz siyah tişört altına kırmızı renk pantolon veya başkaca alt giysiler. Siyahtaki gizemle kırmızıdaki cazibenin birleşmesi. Farklı bir hava katıyor.
Dördüncü kombin önerimiz; siyah tişört altına gri renk pantolon. Bu kez de siyahtaki haşinlikle gri renkteki sadelik ve masumiyetin bir araya gelmesiyle oluşan etkiliyeci bir uyum.

Pekala, siyah tişört altına başkaca ne gider?

  Siyah renk son derece uyumlu bir renk. Hemen hemen uymaacağı giysi yok diyebiliriz. Biz size en ideallerinden söz ettik. Alternatif olarak siyah tişört altına giyebileceğiniz diğer renkler; ekru, yeşil, haki yeşili, mint yeşili, sarı ve turuncu renk pantolonlar veya diğer alt giysiler.


İyi kombinler, mutlu giyinmeler.

Negidernet.com Giyim ve Kombin Uzmanı / Melih

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.