Turkuaz renk gömleğin altına ne giyilir? I Bayan ve Erkek


Ne giyilir?
turkuaz-gomlek-altina-ne-giyilir-ne-renk-gider

Turkuaz Gömlek Kombini - Turkuaz Gömlek altına ne gider, ne renk giyilir?


Merhaba kombin severler;

 Negidernet.com farkıyla bir kombin önerimizde daha birlikteyiz. Bugünkü kombin önerimizde, hem bayanlar için hem de erkekler için turkuaz renkli bir gömleğin altına ne renk kıyafetlerin gidebileceğinden bahsedeceğiz.

Öncelikle turkuazın  seçici bir renk olduğunu söylememiz gerekiyor. Fakat buna karşın turkuaz renk bir üst giysinin her cilt rengine uyum sağlaması önemli bir avantaj. Yani ister esmer tenli olun, ister açık tenli gönül rahatlığıyla giyenebilirsiniz. Hem erkeklere hem de bayanlara yakışan bir renk.

Pekala, turkuaz gömleğimizin altına ne gider, ne giyebiliriz?☑ GİDER

turkuaz-gomek-altina-neg-giyilir-ne-renk-kombin-bayan   Ne kadar güzel bir uyum, bir kombin değil mi? Turkuaz bir gömlek ve altına beyaz bir pantolon çok güzel gider. Adeta bu iki renk bir birine mükemmel bir uyum için yaratılmış desek abartmamış oluruz her halde. Malum, bahar mevsimindeyiz, önümüz de yaz. Tam bir bahar-yaz kombini. Kendinizi esirgemeyin bu güzel kombinden.

Giyin, giyindirin ve bol bol tavsiye edin etrafınıza... Tabi ki websitemizi de tavsiye etmeyi unutmayın, sevgili müdavimlerimiz.

turkuaz-gomlek-altina-ne-renk-gider-bayan-erkek


Diğer kombin önerimiz. Turkuaz gömlek ve altına siyah pantolon. Turkuaz gömlekle siyah bir pantolon da çok güzel gider.

Beyaz pantolon giymekten hoşlanmayan kimi erkekler için de alternatif bir kombin.


Başka neler GİDER:

Turkuaz gömleğimizin altına başkaca, açık gri, füme, ekru ve açık sarı alt giysiler de (pantolon, etek vs. ) gider. Ama favori önerilerimiz yukarıdaki ilk iki kombin.


❎ GİTMEZ

  Ne gitmez? Genelde mavi, kırmızı, yeşil, turuncu ve pembe renk giysiler turkuaz renk bir gömleğin altına gitmez.

Bazen, marjinal bir kombin olarak turkuaz ve yeşili bir araya getirseler de ilk iki önerimizdeki uyum kadar göz doldurduğunu söyleyemeyeceğim.

Bir kombin önerimizin daha sonuna geldik. Bizleri ihmal etmeyin. Hiç olmazsa arada bir uğrayın, olur mu?

İyi kombinler.

Negidernet.com Kombin Ekibi/ Melih

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.