Kıyafetlerinizin aksesuarlarını kendiniz yapmaya ne dersiniz? Hem de çok kolay!


Ne giyilir?
el-sanatlari-ogreniyorum
El Sanatları Öğreniyorum

 

Kıyafetlerinize aksesuarlar yapın  Değerli negidenet.com ziyaretçileri, sizlere güzel bir haberimiz var. Yakın zamanda kardeş bir websitemiz ve Youtube kanalımız dünyaya geldi. Sevinçliyiz...

  Uzatmadan konuya hemen girelim.

   Aramıza katılan yeni kardeş Websitemiz "Toplum Yararına Faydalı" çalışmalar kapsamında oluşturuldu. "El Sanatları Öğreniyorum" ismiyle yola çıkan Websitemiz isminden de anlaşılacağı üzere  el sanatlarının bir çok alanında insanlara uygulamalı, öğretici dersler verecek. Dekoratif süs eşyalarının yapımından tutun da giyiminizi tamamlayacak aksesuarlara kadar!..

   Böylelikle sizler de kıyafetlerinize, giysilerinize ihtiyaç duyduğunuz aksesuarları, takıları kendiniz yapabileceksiniz.

- Örneğin burada keçeden çanta yapımını,
- Yine keçeden kıyafetinizi tamamlayacak şık bir portföy çanta yapımını,
- Broş yapımını anlattık

   Elsanatlariogreniyorum.com, günümüz modern hayatın hazır üretimine karşılık kendi el emeğinizin göz nurunuzun mutluluğunu yaşamınızı istiyor.

Bu faaliyetimizi hem "El Sanatları Öğreniyorum" isimli websiteemizden hem de Youtube Kanalımız'dan takip edebilirsiniz.

Elbette ki, -üzgünüz- "eğlence sektörü"nün revaş bulduğu günümüz koşullarında Youtube bünyesinde eğitici, öğretici sanata yönelik videolar yayınlamamız ve bu yolla bir seviyeye gelmemiz oldukça zor, ama imkansız değil sizlerin desteğiyle...

 Negidernet.com'un vefalı ve sadık ziyaretçilerinden istediğimiz bu zor süreçte bizi yalnız bırakmamalarıdır.

Bu çalışmamıza desteğinizi Youtube Kanalımıza ABONE olarak gösterebilirsiniz.

Saygılarımızla...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.