Boru paça pantolon kimlere yakışır?


Ne giyilir?

boru-paca-pantolonlar-kimlere-yakisir
Boru paça pantolonlar

  Dar paça pantolonun ve ispanyol paça pantolonun yakışanı olduğu gibi elbette ki boru paça pantolanların da yakışanı var.

  Boru paça pantolonlar, ne daracık paçalar olsun ne de yelken gibi sallanan geniş paçalar olsun, olacaksa orta yol olsun diyenlerin pantolonu.

  Sadece "orta yolu bulmakla" ilgili bir durum değil elbetteki. Boru paça giyip giymemeyi, yakışıp yakışmamasını belirleyen fiziksel özellikerimiz de var elbet. Bu açıdan inceleyelim.


 ⇒ BORU PAÇA PANTOLONLAR KİMLERE GİDER?:


  Boru paça pantolonlar hem uzun hem orta boylulara yakışır. Orta boylular için daha idealdir. Çünkü orta boylular daha geniş paçalı pantolonlar giyerlerse, enine genişlik bacakları kısa gösterecektir. Uzun boylular için zaten bir sıkıntı

  Bunun yanında boru paça pantonlar, bacaklardaki kusurları (çaplıkları) bir nebze de olsun gizleyeceğinden bu konuda muzdarip olanlar da tercih edebilir.


 ⇒ BORU PAÇA PANTOLONLAR KİMLERE YAKIŞMAZ:


  Orta karar bir pantolon tipi olduğu için elbette ki boru paça pantolonlar hemen hemen herkese yakışır. Ancak kısa boylular bir tık daha dar paça pantolon tercih edebilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright ©2017 - 2018

Negidernet.com giyim ve kombin sitesindeki bütün içerikler özgün bir çalışmanın ürünü olup, sitedeki yazıların tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.